فرمانداری مبارکه
خانه
1397/06/22 جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و  ترافیک شهرستان مبارکه
جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان مبارکه
 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ، جواد سلطانی معاون فرماندار مبارکه در جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان مبارکه ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ماه محرم ، به نزدیک شدن ایام بازگشائی مدارس و استقبال از ماه مهر اشاره کرد و افزود: همه دستگاهها موظفند با اداره آموزش و پرورش و آموزشگاه های عالی شهرستان در راستای ارتقاء فرهنگ ترافیکی ، روان سازی عبور و مرور دانشجویان و دانش آموزان و کاهش حوادث جاده ای در سطح شهرستان تعامل و همکاری نمایند.

سلطانی افزود: دستگاههای ذیربط قبل از بازگشائی مدارس نسبت به نصب علائم مورد نیاز، شستشوی تابلو و علائم ، خط کشی محل عبور عابران و رعایت استانداردهای ایمنی اقدام نمایند .

معاون فرماندار مبارکه تاکید کرد: اداره آموزش و پرورش با همکاری پلیس راهور شهرستان بر نحوه بکارگیری رانندگان و فعالیت و خدمات رسانی شرکت های حمل و نقل دانش آموزی در شهرها و روستاها نظارت کامل نماید .

وی به سازمان اتوبوسرانی مبارکه تاکید کرد: نسبت به آماده سازی ناوگان حمل و نقل عمومی برای استقبال از مهر و حمل و نقل دانش آموزان اقدام نماید .

گفتنی است در این جلسه اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گزارشی از اجرای طرح های ارتقاء ایمنی در معابر برون شهری و روستائی در راستای کاهش ضریب آسیب پذیری و کاهش حوادث جاده ای و همچنین پلیس راهور شهرستان نیز گزارشی از وضعیت ترافیکی و تصادفات در معابر شهری را ارائه نمودند .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
42
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal