فرمانداری مبارکه
خانه
1397/05/14 جلسه بررسی مشکلات مدارس شهر دیزیچه با حضور مشاور وزیر  و مدیرکل آموزش وپرورش استان اصفهان
جلسه بررسی مشکلات مدارس شهر دیزیچه با حضور مشاور وزیر و مدیرکل آموزش وپرورش استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جلسه بررسی مشکلات مدارس شهر دیزیچه با حضور حجت الاسلام ملکی مشاور وزیر آموزش وپرورش ، کمالی مدیرکل آموزش وپرورش استان، فرماندار و رئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان ، امام جمعه ، شهردار و اعضای شورای اسلامی دیزیچه در محل شهرداری دیزیچه برگزار شد.

فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن تبریک انتصاب مدیرکل جدید آموزش وپرورش به برخی از مشکلات حوزه آموزش وپرورش اشاره کرد وگفت:شهرستان مبارکه با داشتن 6 شهر و24  روستا و با توجه به صنعتی بودن آن هنوز از لحاظ فضای اموزشی کمبود دارد و امیدورایم با همت مسئولان هرچه سریعتر مرتفع گردد.

وی کمبود تجهیزات و نیروی متخصص در آموزش و پرورش را یکی دیگر از مشکلات این حوزه بیان کرد و گفت:نباید با این کمبودها از آموزش و پرورش انتظار داشت به تنهایی یتواند مشکلات را حل نماید و همه امروز وظیفه داریم به آموزش و پرورش کمک کنیم.

رئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان با بیان اینکه هزینه برای آموزش وپرورش سرمایه گذاری برای آینده است :تقریبا تمام افراد جامعه با آموزش وپرورش سر وکار دارند و اگر بتوانیم جایگاه آموزش و پرورش را به گونه ای تقویت کنیم که فرزندان متخصص و با انگیزه تحویل جامعه دهند آنگاه در آینده نتیجه این سرمایه گذاری در آموزش و پرورش را خواهیم دید.

عصارزادگان فرماندار مبارکه در ادامه از مدیرکل آموزش وپرورش خواست تا ضمن همکاری وتعامل بیشتر با مدیران شهرستان ، در راستای ارتقای جایگاه علمی شهرستان وهمچنین کاهش کمبودهای آموزشی شهرستان تلاش جدی تری نماید.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
53
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal