فرمانداری مبارکه
خانه
1397/04/10 جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مبارکه
جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مبارکه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ،حمید عصارزادگان فرماندار در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مبارکه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان افزود: با توجه به اینکه این سیاست ها توسط نخبگان و دانشمندان این حوزه بررسی ،جمع بندی و ابلاغ گردیده و برای رسیدن به وضعیت مطلوب در حوزه بهداشت و درمان بسیار تاثیر گذار است ، بایستی مدنظر قرار گیرد.

وی گفت :بایستی تدابیری اندیشیده شود که در طول سال نظارت دقیق و مستمری بر کلیه شبکه های تولید، توزیع و مراکز ارائه خدمات عمومی به مردم از طریق شبکه بهداشت و درمان و دیگر اعضای کارگروه سلامت صورت پذیرد.

رئیس کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مبارکه بر لزوم افزایش آگاهی مردم از بیماری های قابل انتقال از آب و غذا، باتوجه به گرمای هوا اشاره نمود ، عنوان نمود: دستگاههای ذیربط نظارت ویژه بر کیفیت مواد غذایی و سلامت آب شرب داشته باشند وبا ارائه راهکارهای مناسب و برنامه ریزی صحیح، وضعیت کیفی و کمی آب را مدیریت نمایند .

وی به اولویت مهم سلامت وامنیت غذایی وبهداشتی در سطح جامعه اشاره کرد و افزود: با توجه به صنعتی بودن شهرستان مبارکه ، آگاهی بخشی عمومی و ارتقای ضریب ایمنی و امنیت جامعه باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

عصار زادگان از دستگاههای ذیربط خواست: به مباحث سلامت و بهداشت در زندان اسد آباد توجه ویژه داشته باشند.

وی به جایگاه آموزش قبل از ازدواج در کاهش طلاق اشاره نمود و خاطر نشان کرد: باتوجه به تعطیلی مدارس می توان از فضاهای آموزشی مدارس در راستای تامین زیرساخت های مورد نیاز در جهت مباحث بهداشتی استفاده نمود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal