فرمانداری مبارکه
خانه
1397/04/10 جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مبارکه
جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مبارکه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ،حمید عصارزادگان فرماندار در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مبارکه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان افزود: با توجه به اینکه این سیاست ها توسط نخبگان و دانشمندان این حوزه بررسی ،جمع بندی و ابلاغ گردیده و برای رسیدن به وضعیت مطلوب در حوزه بهداشت و درمان بسیار تاثیر گذار است ، بایستی مدنظر قرار گیرد.

وی گفت :بایستی تدابیری اندیشیده شود که در طول سال نظارت دقیق و مستمری بر کلیه شبکه های تولید، توزیع و مراکز ارائه خدمات عمومی به مردم از طریق شبکه بهداشت و درمان و دیگر اعضای کارگروه سلامت صورت پذیرد.

رئیس کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مبارکه بر لزوم افزایش آگاهی مردم از بیماری های قابل انتقال از آب و غذا، باتوجه به گرمای هوا اشاره نمود ، عنوان نمود: دستگاههای ذیربط نظارت ویژه بر کیفیت مواد غذایی و سلامت آب شرب داشته باشند وبا ارائه راهکارهای مناسب و برنامه ریزی صحیح، وضعیت کیفی و کمی آب را مدیریت نمایند .

وی به اولویت مهم سلامت وامنیت غذایی وبهداشتی در سطح جامعه اشاره کرد و افزود: با توجه به صنعتی بودن شهرستان مبارکه ، آگاهی بخشی عمومی و ارتقای ضریب ایمنی و امنیت جامعه باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

عصار زادگان از دستگاههای ذیربط خواست: به مباحث سلامت و بهداشت در زندان اسد آباد توجه ویژه داشته باشند.

وی به جایگاه آموزش قبل از ازدواج در کاهش طلاق اشاره نمود و خاطر نشان کرد: باتوجه به تعطیلی مدارس می توان از فضاهای آموزشی مدارس در راستای تامین زیرساخت های مورد نیاز در جهت مباحث بهداشتی استفاده نمود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
51
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal