فرمانداری مبارکه
خانه
1397/02/27 پیام تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان
پیام تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان

 

متن پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ

ماه مبارک رمضان، ماه شناخت و معرفت، ماه توبه و مغفرت، ماه عبادت و بندگی، ماه خدا، ماه قرآن، ماه نزول رحمت و ضیافت بیکران الهی و ماه شکستن بت‌های نفس و سجده‌ی عشق بر درگاه معبود یکتا و ماه آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می‌آید.

ماه رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده‌داری است که عشق ملکوتی و اُُنس با محبوب جاودانه را پدید می‌آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می‌ریزد.

بار دیگر ماه مبارک رمضان فرا رسید و مومنان با قلوبی مالامال از ایمان و امید ، به ضیافت پرشکوه و بی نظیری می روند که حضرت دوست میزبان آن است. با حلول ماه رمضان ، شیرینی سحرهای مناجات رنگ میگیرد و محبّت و قرب در دلهای خشکیده بشر جوانه میزند.

ماه مبارک رمضان ماه صیام است که البته روزه نه فقط به امساک از خوردن و آشامیدن است که تمامی اعضاء و جوارح انسان ها نیز می باید از گناه ، زشتی و پلیدی پاک و منزه گردد تا عبادت روزه داران مورد قبول درگاه الهی قرار گیرد.

اینجانب بر خود لازم می دانم که فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به تمامی مردم شهرستان مبارکه تبریک عرض کرده و موفقیت همگان را در بهره گیری مناسب از فرصت عظیم و معنوی ماه مبارک رمضان از درگاه حضرت احدیت مسئلت می نمایم.

جواد سلطانی

سرپرست فرمانداری شهرستان مبارکه

تعداد بازدید: 17
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal