فرمانداری مبارکه
خانه
1397/01/16 افتتاح مرکز درمانی سیدالشهداء روستای دهسرخ با حضور سرپرست فرمانداری و نماینده مردم شهرستان
افتتاح مرکز درمانی سیدالشهداء روستای دهسرخ با حضور سرپرست فرمانداری و نماینده مردم شهرستان
صبح امروز طی مراسمی مرکز درمانی سیدالشهداء روستای دهسرخ از توابع بخش گرکن جنوبی شهرستان مبارکه با حضور دکتر سلطانی سرپرست فرمانداری، مهندس سعیدی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، بخشدار گرکن جنوبی، مدیریت شبکه بهداشت و درمان و سایر مسئولان شهرستانی و جمعی از معتمدین و اهالی روستای دهسرخ، افتتاح گردید.
 
سرپرست فرمانداری شهرستان در ابتدای مراسم طی سخنانی با اشاره به اهمیت توسعه مناطق روستایی و ارائه خدمات در خور شان روستاییان جهت جلوگیری از مهاجرت و رونق زندگی در مناطق روستایی، از سرمایه گذار بخش خصوصی که نسبت به راه اندازی این مرکز درمانی در ساختمان متعلق به دهیاری روستا اقدام نموده، تشکر کرده و از کلیه مسئولین شهرستان خواست که به سرمایه گذاران بخش خصوصی که موجب رونق اشتغال، تولید و ارایه خدمات بهتر و بیشتر به مردم میشوند، اعتماد کرده و از آنان حمایت نمایند. دکتر سلطانی در ادامه خاطرنشان کرد امیدواریم با استقبال اهالی این روستا و همچنین بخش گرکن جنوبی و حمایت دهیاری و شورای اسلامی روستا شاهد توسعه خدمات این مرکز درمانی و ارایه خدمات تخصصی بیشتری باشیم.
 
در پایان سرپرست فرمانداری و نماینده مردم شهرستان به همراه سایر مسولان از بخش های مختلف مرکز درمانی سیدالشهداء از جمله داروخانه، اتاق پزشک، تزریقات، بخش مامایی،بخش سلامت سنجی و... بازدید نمودند.
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 60
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal