فرمانداری مبارکه
خانه
1396/11/22 پیام تشکر سرپرست فرمانداری مبارکه از حضور حماسی مردم انقلابی شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن
پیام تشکر سرپرست فرمانداری مبارکه از حضور حماسی مردم انقلابی شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن

بسم الله الرحمن الرحیم

در طلیعه چهلمین بهار پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ، حماسه حضور مردم فهیم ، انقلابی ، شهید پرور و ولایتمدار شهرستان مبارکه در راهپیمایی عظیم 22 بهمن ، اوج تعهد و وفاداری آنها را به نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشت . مردم شهرها و روستاهای شهرستان مبارکه همزمان با خیل عظیم میلیونی مردم در سراسر کشور آمدند تا اعلام کنند که با تمام وجود به آرمان های حضرت امام (ره) وفادار و گوش به فرمان رهبر فرزانه انقلاب هستند . مردم عزیز نشان دادند که در طول سی و نه سال گذشته با ایستادگی و مقاومت خود ، توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی را ناکام و این انقلاب با قدرت تر و مستحکم تر از گذشته به مسیر خود ادامه می دهد.

حضور شکوهمند ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال برای زورگویان جهان بویژه رئیس جمهور تازه به دوران رسیده آمریکا این پیام را داشت که هرچه بر دشمنی خود با ملت ایران ادامه دهند ، ملت ایران اسلامی با اتحاد و همبستگی بیشتری در دفاع از اهداف و آرمان های انقلاب و نظام خواهند ایستاد و کوتاه نخواهند آمد.

اینجانب بر خود لازم می دانم از همه اقشار مردم عزیز و فهیم شهرستان مبارکه که همواره به نحو احسن وظیفه خود را در دفاع از آرمان های حضرت امام (ره)، شهدا و رهبر معظم انقلاب به نحو احسن انجام داده اند و با حضور بی سابقه و باشکوه خود در راهپیمایی دشمن شکن جشن پیروزی انقلاب اسلامی این وفاداری را به اثبات رسانده اند ، تشکر و قدردانی نمایم.

جواد سلطانی سرپرست فرمانداری شهرستان مبارکه

تعداد بازدید: 28
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal