فرمانداری مبارکه
خانه
1396/11/20 سخنرانی سرپرست فرمانداری در  نماز جمعه شهر مبارکه
سخنرانی سرپرست فرمانداری در نماز جمعه شهر مبارکه
 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، جواد سلطانی سرپرست فرمانداری مبارکه در سخنرانی بین الصلاتین نماز جمعه شهر مبارکه ، ضمن تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی را فروپاشی نظام سلطنتی و دیکتاتوری طاغوت با سابقه 2500 ساله و استقرار نظام مردم سالاری دینی عنوان کرد و افزود: حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با بیش از 98 درصد آرای مردم به تثبیت رسید

وی با بیان اینکه شعارهای استقلال آزادی جمهوری اسلامی گویای یک واقعیت تاریخی بود، خاطر نشان کرد: با انقلاب اسلامی از یک طرف سلطه قدرت های خارجی بر کشور ما پایان یافت و از طرف دیگربا حفظ استقلال کشور و عزت ما مسیر های تحول و عزت جمهوری اسلامی آغاز شد و اکنون نیز با اتحاد مردم و حضور پرشور مردم در همه صحنه ها تداوم دارد .

سرپرست فرمانداری مبارکه با اشاره به اینکه انقلاب ما آغاز گر تحولات اساسی و بنیادین در معادلات منطقه ای و بین المللی است افزود: رسیدن به پیشرفت های اساسی در حوزه های اقتصادی،سیاسی، علمی،بهداشتی ، دفاعی و نظامی و ... از جمله دستاوردهایی است که جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی برای ملت فهیم ایران به ارمغان آورد.

وی از هوشیاری و درایت مردم عزیز شهرستان و حضور مقتدرانه نیروهای نظامی ،انتظامی، اطلاعاتی و قضایی شهرستان مبارکه در اغتشاشات اخیر تشکر نمود و افزود: مردم عزیز و ولایت مدار شهرستان مبارکه همواره با حضور در همه صحنه ها و مراسمات با حضور هوشمندانه خود باعث حفظ و استمرار نظام شده اند.

جواد سلطانی از همه مردم انقلابی شهرستان خواست: در راهپیمایی 22 بهمن امسال نیز همچون سالهای گذشته با حضور پرشور خود مشت محکمی به دهان دشمنان قسم خورده نظام و استکبار جهانی بزنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان مبارکه با تاکید بر اینکه کلیه ادارات موظف به خدمت بی منت و صادقانه به مردم عزیز هستند ، افزود: درصورتی که مردم نسبت به عملکرد دستگاههای اجرایی اعتراض دارند می توانند به خدمتگزاران خود در مجموعه فرمانداری مراجعه کنند .


 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 25
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal