فرمانداری مبارکه
خانه
1397/09/21 با حضور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور برگزار شد
با حضور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور برگزار شد جلسه بررسی مشکلات شهرها و روستاهای شهرستان مبارکه در حوزه بنیاد مسکن در فرمانداری برگزار شد

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در سفر به مبارکه در جمع دهیاران و شوراهای بخش گرکن و مرکزی شهرستان گفت:تمامی کارها و فعالیت ها در بنیاد مسکن با همفکری و همدلی شوراها و دهیاران انجام میشود.

محمدرضا شاملو افزود: در سال 94 تا 96 هزال میلیارد تومان سهمیه قیر به روستاها و دهیاری های کشور اختصاص یافت.

شاملو به طرح های هادی روستایی نیز اشاره کرد و گفت: 8600 روستا در کل کشور نیازمند بازنگری در طرح های هادی خود هستند و باید 450 میلیارد تومان برای این بازنگری اختصاص دهیم.

وی افزود : اعتبار ملی اختصاصی که امسال در اختیار داریم 100 میلیارد تومان است که جوابگوی بازنگری در کل طرح ها نمی باشد

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عضویت شوراها و دهیاران در کمیته های طرح های هادی اشاره کرد و گفت: در زمان طرح ها حتما باید نظر شوراها ودهیاران در خصوص این طرح ها در کمیته ها گرفته شود که پیش از این چنین اتفاقی نمی افتاد.

محمدرضا شاملو گردشگری روستایی را یکی از کارهای مهم اقتصاد و ماندگاری روستا عنوان کرد و افزود : در برنامه 5 ساله تصمیم گیری شد تا برای 300 روستا در کشور طرح های گردشگری دیده شود و در صورت وجود این روستاها در شهرستان مبارکه شوراها و دهیاران ، این روستاها را به بنیاد مسکن معرفی نمایند

در ابتدای این دیدار فرماندار مبارکه با خیر مقدم به معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دیگر مسئولین گفت: شهرستان مبارکه یکی از شهرستانهای مهم استان اصفهان محسوب می باشد .

وی افزود : وجود صنایع ، کارگاهها ، کشاورزان نمونه ، مردم متدین و صبور این شهرستان را به یکی از شهرستانهای مهم استان اصفهان تبدیل کرده است.

حمید عصارزادگان به 165 هزار جمعیت این شهرستان اشاره کرد و گفت : در شهرستان مبارکه 6 شهر و 24 روستا وجود دارد که 16 روستا در بخش گرکن و 8 روستا در بخش مرکزی قرار گرفته است .

فرماندار مبارکه در ادامه افزود: امیدواریم با حضور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن و همراهی دیگر مسئولان مشکلات این روستاها مرتفع گردد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 82
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal