فرمانداری مبارکه
خانه
1397/09/22  کارگروه تخصصی اجتماعی ،فرهنگی و ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و دهه فجر و 9 دی
کارگروه تخصصی اجتماعی ،فرهنگی و ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و دهه فجر و 9 دی فرماندار مبارکه: 9 دی و چهلمین سال پیروزی انقلاب را هرچه باشکوهتر برگزار میکنیم .

حمید عصارزادگان فرماندار مبارکه در کارگروه تخصصی اجتماعی ،فرهنگی و ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و دهه فجر و 9 دی گفت : از ابتدای سال و در پیام نوروزی مقام معظم رهبری بر اهمیت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی تاکید داشتند.

 وی افزود : فشارهای زیادی از سوی مستکبران به انقلاب اسلامی وارد میشود و نمی خواهند این انقلاب ادامه داشته باشد ولی به کوری چشم دشمنان چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را باشکوه تر از گذشته برگزار خواهیم کرد.

 حمید عصارزادگان با انتقاد به برگزاری جشنها طی چند سال گذشته گفت: در ابتدای انقلاب اسلامی جشن ها به صورت خیلی باشکوه برگزار می گردید ولی در چندسال گذشته با نصب بنر و پرچم بر گرامیداشت این دهه اکتفا می شود.

 وی افزود :عدد 40 در اسلام نقش بالایی دارد و باید دست در دست همدیگر و همفکری ارگانها و مدیران جشن های باشکوهی را در شهرستان برگزار نماییم.

شایان ذکر است در این جلسه 16 کارگروه اهم برنامه ریزی های خود را برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن حماسه 9 دی و دهه فجر تشریح نمودند.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 78
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal