فرمانداری مبارکه
خانه
1397/05/08 جلسه اعضای شورای شهرستان مبارکه با فرماندار
جلسه اعضای شورای شهرستان مبارکه با فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ، حمید عصارزادگان فرماندار مبارکه در این جلسه با اشاره به مشکلات و بی ثباتی های اقتصادی افزود : متاسفانه بعضی افراد با ایجاد جو روانی به مشکلات موجود دامن می زنند که بایستی با مدیریت و تدبیر مسائل را کنترل نمود و قاطعانه در برابر مشکلات بایستیم.

وی با بیان اینکه شوراها و شهرداران از بدنه مردم هستند ،تاکید نمود: شهرداری و شورا جبهه اول خدمت رسانی به مردم هستند که می طلبد با سعه صدر و همدلی و همراهی نسبت به رفع موانع و مشکلات موجود تلاش کنند.

عصارزادگان افزود: بنده به عنوان نماینده عالی دولت مدافع حقوق مردم شهرستان خواهم بود و قاطعانه در برابر احقاق حقوق مردم و رفع مشکلات آنها تلاش خواهم کرد.

فرماندار مبارکه با اشاره به مقایسه شرایط امروز کشور با دوران سخت 8 سال دفاع مقدس خاطر نشان ساخت: علیرغم وجود همه کاستی ها و مشکلات، برای این نظام خونها ریخته شده که نبایستی با تشویش اذهان عمومی باعث شویم عده ای سوء استفاده گر و سودجو از وضع موجود بهره ای ببرند .

وی با اشاره به اینکه همه مردم از فساد و شرایط اقتصادی موجود ناراحت هستند افزود: در شرایط سخت مدیریت کردن هنر است که انتظار می رود مسئولین با شفاف سازی نسبت به رفع مشکلات گام برداشته و تکریم ارباب رجوع و خدمت به مردم را در دستور کار خود قرار دهند .

رئیس هیئات انطباق شهرستان مبارکه در پایان به شهرداری ها و شوراها تاکید کرد : پرداخت حقوق و مزایای کارگران و پرسنل شهرداری ها در اولویت است که بایستی مدنظر قرار گیرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 55
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal