فرمانداری مبارکه
خانه
1397/02/22 بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان از نمایشگاه حمایت از کالا و محصولات ایرانی
بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان از نمایشگاه حمایت از کالا و محصولات ایرانی

بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان از نمایشگاه حمایت از کالا و محصولات ایرانی

دکتر سلطانی سرپرست فرمانداری به همراه رییس اداره اطلاعات ، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت و رییس اتاق اصناف شهرستان صبح امروز از نمایشگاه حمایت از کالا و محصولات ایرانی دایر در حسینیه مرکزی مبارکه بازدید کرد.

در جریان این بازدید یک ساعته دکتر سلطانی ضمن صحبت با بازدیدکنندگان و غرفه داران در جریان کم و کیف نمایشگاه قرار گرفت. 

در حاشیه این بازدید جواد سلطانی سرپرست فرمانداری مبارکه در مصاحبه با خبرگزاری تسنیم گفت: عدم تعدیل نیروی انسانی، تثبیت و توسعه اشتغال اولویت شهرستان مبارکه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سرپرست فرمانداری مبارکه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه شعار حمایت از کالای ایرانی که امام خامنه‌ای فرمودند، سه مخاطب اصلی دارد، گفت: دولت، مردم و تولیدکنندگان هستند و وظیفه هرکدام از بخش‌ها وظایف مهمی است و دولت مهم‌ترین رکن حمایت از کالای ایرانی به‌حساب می‌آید.

جواد سلطانی با بیان اینکه این نمایشگاه در غرفه‌های متفاوت کالاهای ایرانی را به مردم معرفی می‌کند، اظهار داشت: نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی، سوغات و هدایا باهدف حمایت از تولیدات و کالاهای ایرانی برپاشده و تمام کالاهای موجود ، صرفاً تولید داخل بوده و فرصت عرضه این کالاها در نمایشگاه به وجود آمده است.

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه در راستای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب و فرهنگ‌سازی خرید کالای ایرانی، برپاشده است، گفت: امیدواریم در سال 97 بتوانیم اقدامات مؤثری برای حمایت از کالای ایرانی انجام دهیم و نقشه راه رهبر معظم انقلاب را به‌صورت عملیاتی دنبال کنیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان مبارکه افزود: این نمایشگاه به همت اتاق اصناف، اداره‌های صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی و صنایع‌دستی شهرستان در حسینیه مرکزی مبارکه به مدت 20 روز برپاشده است.

وی با بیان اینکه تمام ادارات و دستگاه‌های شهرستان را ملزم به استفاده از کالای ایرانی شدند، تصریح کرد: اعتبارات خوبی در اواخر سال گذشته در بخش‌های مختلف برای صنایع کوچک و بزرگ، مشاغل روستای شهرستان ابلاغ شد، طرح‌ها ارائه و بسیاری از طرح مورد تائید استانداری قرارگرفته و منتظر تأمین اعتبارات هستیم.

سلطانی ادامه داد: اولویت ما در شهرستان تثبیت اشتغال، عدم تعدیل نیروی انسانی و توسعه اشتغال است.

شایان ذکر است این نمایشگاه تا تاریخ 97/2/27 از ساعت 9 صبح تا 9 شب در محل حسینیه مرکزی مبارکه دایر می باشد.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 12
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal