فرمانداری مبارکه
خانه
1398/07/10 فرماندار شهرستان مبارکه : شهرستان مبارکه با همراهی و همدلی مردم و کمک های شورای تامین در امنیت و آسایش کامل بوده است.
فرماندار شهرستان مبارکه : شهرستان مبارکه با همراهی و همدلی مردم و کمک های شورای تامین در امنیت و آسایش کامل بوده است. حمید عصارزادگان فرماندار مبارکه در آیین تودیع و معارفه رئیس دادگستری شهرستان مبارکه با اشاره به عملکرد مثبت شورای تامین شهرستان گفت: شهرستان مبارکه با همراهی و همدلی مردم و کمک های شورای تامین در امنیت و آسایش کامل بوده است. رئیس شورای تامین شهرستان مبارکه با اشاره به شرایط اقتصادی افزود : در این شرایط اقتصادی که از آن به جنگ اقتصادی یاد می شود باید از بحران ها و کمبود ها عبور کرده و بیش از گذشته به مردم خدمت رسانی کنیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ، حمید عصارزادگان فرماندار مبارکه در آیین تودیع و معارفه رئیس دادگستری شهرستان مبارکه با اشاره به عملکرد مثبت شورای تامین شهرستان گفت: شهرستان مبارکه با همراهی و همدلی مردم و کمک های شورای تامین در امنیت و آسایش کامل بوده است.

رئیس شورای تامین شهرستان مبارکه با اشاره به شرایط اقتصادی افزود : در این شرایط اقتصادی که از آن به جنگ اقتصادی یاد می شود باید از بحران ها و کمبود ها عبور کرده و بیش از گذشته به مردم خدمت رسانی کنیم.
 
تعداد بازدید: 18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal