فرمانداری مبارکه
خانه
1398/04/14 به گزارش روابط عمومی  ،فرماندار شهرستان مبارکه در پیامی چهاردهم تیرماه «روز قلم » را به فعالان این عرصه تبریک گفت
به گزارش روابط عمومی  ،فرماندار شهرستان مبارکه در پیامی چهاردهم تیرماه «روز قلم » را به فعالان این عرصه تبریک گفت به گزارش روابط عمومی  ،فرماندار شهرستان مبارکه در پیامی چهاردهم تیرماه «روز قلم » را به فعالان این عرصه تبریک گفت . در پیام حمید عصارزادگان آمده است
به گزارش روابط عمومی  ،فرماندار شهرستان مبارکه در پیامی چهاردهم تیرماه «روز قلم » را به فعالان این عرصه تبریک گفت .

در پیام حمید عصارزادگان آمده است :


بسم الله الرحمن الرحیم
منزلت و قداست قلم در کلام پروردگار متعال در قالب « ن والقلم و ما یسطرون » تبلور پیدا کرده است و به درستی ، سوگند به قلم قداست نوشتن را افزون نموده است.
امروز جایگاه ارزشمند قلم در عصر ارتباطات و رسانه ها به خوبی مشاهده می شود اما فرهیختگان این عرصه باید با نگاه مثبت به نقش و جایگاه قلم و قداست آن در گسترش فرهنگ دینی اهتمام جدی داشته باشند که امید است با تاسی از آموزه های دینی و فرهنگی ، اعتلای ایران اسلامی مورد تاکید اصحاب قلم قرار گیرد .
اینجانب ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای عرصه فرهنگ ، چهاردهم تیرماه روز قلم را به تمامی اصحاب قلم و رسانه تبریک گفته و از خداوند منان برای تمامی این بزرگواران سربلندی و موفقیت خواستارم.

حمید عصارزادگان
فرماندار شهرستان مبارکه
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal