فرمانداری مبارکه
خانه
1398/03/13 16 خرداد ماه آخرین مهلت پذیرش استعفای مقامات براى داوطلبى در انتخابات مجلس است/ گواهی رسمی پذیرش استعفا هنگام ثبت نام باید ارائه شود
16 خرداد ماه آخرین مهلت پذیرش استعفای مقامات براى داوطلبى در انتخابات مجلس است/ گواهی رسمی پذیرش استعفا هنگام ثبت نام باید ارائه شود به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه به نقل از پایگاه اطلاع رسانى وزارت کشور، سید سلمان سامانى سخنگوى وزارت کشور در سخنانى اظهار داشت: در ماده 29 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مشاغلی که باید متصدیان آنها برای شرکت در انتخابات از سمت خودشان استعفا دهند مشخص شده است. وى تاکید کرد: پنج شنبه 16 خردادماه آخرین مهلت برای پذیرش استعفای این افراد است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانى وزارت کشور، سید سلمان سامانى سخنگوى وزارت کشور در سخنانى اظهار داشت: در ماده 29 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مشاغلی که باید متصدیان آنها برای شرکت در انتخابات از سمت خودشان استعفا دهند مشخص شده است.
وى تاکید کرد: پنج شنبه 16 خردادماه آخرین مهلت برای پذیرش استعفای این افراد است.
سخنگوى وزارت کشور ادامه داد: ملاک در این قانون پذیرش استعفا توسط مقام ذیصلاح تا قبل از 16 خردادماه است نه صرفا ارائه استعفا.
سامانى گفت: افراد مشمول این قانون باید در هنگام ثبت‌نام گواهی رسمی مبنی بر قبول استعفا و عدم اشتغال به مشاغل تصریح شده در ماده 29 را به همراه سایر مدارک به فرمانداری ها ارائه کنند.
وى افزود: جایگزین فرد مستعفى هم باید از سوی مراجع ذیصلاح در نهایت ظرف مدت یک ماه به طور رسمی معرفی شود و فرد مستعفى در آن حوزه مسئولیتی نداشته باشد.
سخنگوى وزارت کشور یادآور شد: از آنجا که سمت های همتراز با مشاغل تصریح شده در ماده 29 هم مشمول این حکم هستند لیست مشاغل همتراز از سازمان امور اداری و استخدامی کشور استعلام شده که فهرست دقیق آن در سایت وزارت کشور قرار گرفته است.
تعداد بازدید: 97
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal