فرمانداری مبارکه
خانه
1398/02/24 صنایع شهرستان مبارکه نقش مهمی در تحقق شعار رونق تولید دارند
صنایع شهرستان مبارکه نقش مهمی در تحقق شعار رونق تولید دارند شورای سرمایه گذاری شهرستان مبارکه به ریاست فرماندار شهرستان مبارکه و با حضور اعضای این شورا و صاحبان صنایع برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه در این جلسه حمید عصارزادگان به نقش صنایع شهرستان در تولید و کسب و کار اشاره کرد و افزود : صنایع شهرستان می توانند علاوه بر بهبود کسب و کار و اشتغال نقش مهمی در تحقق شعار رونق تولید داشته باشند.

فرماندار مبارکه گفت: تمامی مسئولین باید به کمک صنایع شهرستان آمده و در جهت بهبود و رفع موانع بر سر راه صنایع تلاش کنند.

عصارزادگان با اشاره به مشکلات صنایع شهرستان با بانک ها اشاره کرد و افزود: ضوابط و قوانین برخی بانکها برای صنایع دست و پا گیر است و روسای بانک ها باید در حوزه ی اختیارات خود با صنایع همراهی و همکاری کنند.
فرماندار مبارکه با اشاره به بازدید های سرزده ی خود از صنایع مستقر در شهرستان افزود: نباید منتظر بود تا مدیران صنایع به ما مراجعه و مشکلات را مطرح کنند بلکه باید به میان تولید کنندگان رفت و مشکلات را از نزدیک بررسی کرد.
در این جلسه 2 سرمایه گذار به بیان دغدغه ها و مشکلات خود پرداختند که با دستور فرماندار شهرستان مبارکه رئیس اداره صمت شهرستان مامور پیگیری مشکلات این سرمایه گذاران گردید.
تعداد بازدید: 20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal