فرمانداری مبارکه
خانه
1397/09/03 اطلاعیه اجرای طرح سرشماری اشتغال اتباع بیگانه
اطلاعیه اجرای طرح سرشماری اشتغال اتباع بیگانه

باسمه تعالی

با توجه به اجرای طرح سرشماری اشتغال اتباع بیگانه، لازم است کارفرمایان به همراه مدارک حوزه کارفرمایی و همچنین به همراه کلیه اتباع بیگانه بکارگیری شده، تا پایان آذرماه به دفتر خدمات اتباع خارجی مراجعه نمایند، در غیر اینصورت به پرداخت جریمه نقدی و حبس محکوم خواهند شد.

بدینوسیله به اطلاع کلیه کارفرمایان می رساند؛ طرح سرشماری حوزه های اشتغال مهاجرین و پناهندگان با لحاظ نمودن شناسائی و سرشماری در سه موضوع کارفرما، شغل و شاغلین غیر ایرانی از تاریخ 01/09/97 تا 30/09/97 از طریق دفتر خدمات اقامت و اشتغال شهرستان مبارکه اجرا می گردد. بنابراین لازم است، کارفرمایان به همراه مدارک مربوطه (پروانه کار- جواز کسب – پروانه بهره برداری و ...) به دفتر خدمات اتباع خارجی واقع در مبارکه – میدان جهاد – خیابان 15 خرداد – جنب بنیاد شهید مراجعه نمایند. همزمان کلیه اتباع شاغل ( اعم از دارای مدرک اقامتی و فاقد مدرک اقامتی) نیز شخصاً به همراه کارفرما در محل دفتر خدمات اتباع خارجی حاضر شوند و اطلاعات خود را ثبت نمایند.

برای کلیه اتباع شرکت کننده، رسید شرکت در طرح صادر خواهد شد که با در دست داشتن آن تا تعیین تکلیف بعدی از کشور طرد نخواهند شد.

کارفرمایانی که کارگران فاقد مدرک آنان در طرح شرکت ننمایند، پس از پایان طرح به استناد قوانین جاری، علاوه بر طرد تبعه غیرمجاز، به ازای هر روز اشتغال تبعه خارجی برای بار اول، 5 برابر حداقل حقوق روزانه و برای بار دوم، دو برابر مبلغ مذکور جریمه می شوند و بر اساس ماده 181 قانون کار، کارفرمای متخلّف به 91 تا 180 روز حبس محکوم خواهد شد.

شماره تماس برای کسب اطلاعات بیشتر: 52408512

تعداد بازدید: 366
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal