فرمانداری مبارکه
خانه
1396/06/22 جلسه بررسی مشکلات شهرک های صنعتی شهرستان
جلسه بررسی مشکلات شهرک های صنعتی شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بعداز ظهر امروز با حضور سرپرست فرمانداری،معاون پارلمانی صنعت برق کشور،نماینده مردم شهرستان ،مدیرعامل شرکت های صنعتی استان،معاون راهداری استان،معاون شرکت برق استان وجمعی از مسئولان شهرستان وهیت مدیره شرکت صنعتی سه راهی مبارکه مشکلات شهرک های صنعتی شهرستان  بررسی شد.

سرپرست فرمانداری شهرک صنعتی سه راهی مبارکه را رایکی ازمهمترین شهرک های صنعتی استان وکشور  عنوان کرد وگفت: شهرستان مبارکه با وجود 470 شرکت فعال جزء شهرستان صنعتی استان واین شهرک صنعتی با وجود پتانسیل وظرفیت های بالقوه جزء شهرکهای صنعتی استان می باشد که می تواند سهم بسزایی در تولید واشتغال را به عهده گیرد.

جواد سلطانی گفت: علی رغم وجود پتانسیل ها ونیروی کار مناسب در شهرستان ، متاسفانه در مقایسه با سایر شهرستان های استان محروم ومظلوم مانده است  که انتظار داریم با تعامل وهمکاری با مسئولان شهرستان سهم اشتغال در شرکت های صنعتی بیشتر شود.

وی به مشکلات شهرک صنعتی از جمله آب شرب نیز اشاره کرد وگفت:چندین سالی بود که کلنگ آب شرب شهرک صنعتی مبارکه زده شده بود ولی متاسفانه اقدام قابل توجه ای در این خصوص نشده بود که با پیگیری فرماندار سابق شهرستان اب شرب در اواخر سال جاری به بهره برداری رسید که می توان به جرات گفت شاید بزرگترین مشکل شهرک صنعتی شهرستان مرتفع گردید.

وی وجود تقاطع غیرهمسطح در ورودی شرکت صنعتی سه راهی مبارکه را ضروری دانست وگفت:با توجه به تردد بالای وسایل نقلیه در این محور ضروری است هرچه زودتر این تقاطع احداث گردد.

وی یکی دیگر از مشکلات شهرک صنعتی افت ولتاژبرق عنوان کرد واز مسئولان برق استان وشهرستان خواست نسبت به رفع مشکل افت ولتاژ برق شهرک صنعتی اقدام نمایند.

سلطانی توجه تمامی مسئولین را به جهت حل مشکلات پیش روی صنایع در این سال را یک فریضه واجب دانست و خواستار مشارکت همگان شد واظهار داشت: این شهرک صنعتی نقطه امید شهرستان و دارای پتانسیل خوبی برای سرمایه گذاری بوده و امید است با همکاری و تعامل دستگاههای اجرایی ، مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک صنعتی ، به حداقل برسد وروز به روز شاهد رونق شرکت های این شهرستان باشیم.

زهرا سعیدی در ادامه  با اشاره به مشکلات شهرک صنعتی مبارکه تصریح کرد: ما صنایع را از خود می‌دانیم، تقویت شهرک‌های صنعتی بهترین راه برای کاهش آمار بیکاری در شهرستان است، کارهای زیر بنایی شهرک صنعتی مبارکه انجام‌شده تا یکی از بهترین شهرک‌های صنعتی استان شود.

نماینده مبارکه در مجلس شورای اسلامی با اشاره جذب تعدادی از سرمایه‌گذاران و افزایش آمار اشتغال شهرستان گفت: باید مشکلات شهرک صنعتی مبارکه حل شود تا سرمایه‌گذار به این شهرک بیایید و سرمایه‌گذاری کند و برای حل مشکلات شهرک جلسات و بازدیدهای متعددی برگزار و انجام شده است.

وی ادامه داد: خواسته‌ای از صنعت گران جز اینکه برای جذب نیرو، از مردم بومی شهرستان استفاده شود، نداریم.

سعیدی بابیان اینکه 50 میلیارد ریال برای شهرک‌های صنعتی مبارکه اختصاص‌یافته است که تا این زمان 35 میلیارد ریال آن محقق شده است، اظهار کرد: شهرک صنعتی مبارکه سومین شهرک صنعتی استان اصفهان است و باید برای اول شدن تلاش زیادی کرد.

وی بیان کرد: ساخت مجموعه‌های فرهنگی برای شهرک صنعتی لازم است و برای احداث زیرگذر ورودی شهرک باید اعتبار تأمین شود.

در پایان با حضور مسئولان حاضر در جلسه،کلنگ استقرار تجهیزات انتقال آب شرب شهرک صنعتی با اعتباری بالغ بر پانزده میلیارد ریال زده شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 32
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal