فرمانداری مبارکه
خانه
1396/06/21 دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان با خانواده معظم شهدای زینلی شهر مبارکه
دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان با خانواده معظم شهدای زینلی شهر مبارکه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ،جواد سلطانی در ادامه دیدار با خانواده معظم شهدا صبح امروز به همراه سرپرست شهرداری،اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه، و معاون بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان با خانواده معظم شهدای زینلی در شهر مبارکه دیدار وگفتگو کرد.
سلطانی سرپرست فرمانداری در این دیدار ضمن تبریک دهه امامت وولایت ومیلاد امام موسی کاظم اظهار داشت: دیدار و عیادت از خانواده‌های معظم شهدا وظیفه مسئولان و مایه امید آنهاست.
وی با بیان اینکه افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران است؛ افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا، برای مسئولان روحیه بخش و موجب دلگرمی و تکریم خانوادهای معظم شاهد و ایثارگران ،سرمایه های اجتماعی جامعه ماست.
وی ادامه داد: جامعه ایثارگران بویژه والدین معظم شهدا حق بسیاری بر گردن جامعه و مسئولان دارند و همه باید تلاش کنیم تا رضایتمندی این خانواده ها که خواسته ای جز خدمت به مردم ندارند جلب شود.
وی با اشاره به وظیفه مسئولان در خدمت رسانی بهتر به جامعه ایثارگران اظهار کرد: هیچ پاداش و تقدیری نمی‌تواند کار بزرگ شهداء و جانبازان که همان بذل جان و نثار خون خویش در راه سرافرازی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است را جبران نماید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 54
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal