فرمانداری مبارکه
خانه
1395/12/28 پیام تبریک فرماندار شهرستان مبارکه به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)و حضرت امام خمینی (ره)
پیام تبریک فرماندار شهرستان مبارکه به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)و حضرت امام خمینی (ره)

بسم الله الرحمن الرحیم

بیستم جمادی الثانی روز پرافتخار ولادت بانویی است که از معجزات تاریخ و افتخارات عالم وجود است؛ بانویی که عالم به او افتخار دارد و بانویی که افتخار خاندان وحی که چون خورشیدی بر تارک اسلام می‌درخشد و تاریخ اسلام گواه احترامات بی‌حد رسول خدا (ص) به این مولود شریف است.

وجود مقدس زهرای مرضیه (س) در پیشگاه ذات اقدس متعال و ائمه‌ معصومین (ع) از عظمت و منزلت بی‌بدیلی برخوردار بوده و زندگی درخشان این بانوی بزرگوار، الگویی برای همه‌ انسان‌ها به ‌ویژه زنان مسلمان است.

در این میان، تنها نگریستن به سیره عملی و شیوه رفتاری اوست که ما را با ژرفای کمالات و فضیلت های ایشان آشنا می سازد و در واقع، زندگی نامه او، آیینه ای است که فضایلش را بر رواق دل ها می تاباند و شبستان جان را چون روز روشن می سازد. شایسته است که زندگی سراسر نورانی این اسوه همه اعصار و قرون را به دقت بنگریم و آموزه های آن را در زندگی به کار بندیم.

روز ولادت دخت گرامی پیامبر اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)، تقدیر از مقام رفیع زن و زادروز تولد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) است و از روزهای درخشان در تاریخ اسلام و انقلاب اسلامی محسوب می گردد.

اینجانب سالروز ولادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر و همچنین میلاد حضرت امام خمینی (ره) بر همه شیفتگان طریقش و بویژه مادران مهربان و بانوان فداکار شهرستان مبارکه را تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم که همه توفیق بهره گیری از زلال معنویت حضرت فاطمه (س) را به دست آوریم .

 

 

علی اصغر ذاکری

فرماندار شهرستان مبارکه

تعداد بازدید: 44
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal