فرمانداری مبارکه
خانه
1395/11/27 جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه جواد سلطانی معاون فرماندار در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه با اشاره به اینکه دو مدرسه در شهرمبارکه برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده ، از شهرداری ها و دستگاه های خدمات رسان خواست : زیرساخت ها و امکانات لازم را برای اسکان میهمانان و مسافران نوروزی فراهم آورند .

وی با اشاره به نزدیک بودن ایام عید نوروز تاکید نمود : متاسفانه بعضی از خانواده ها برای تامین مایحتاج زندگی خود با مشکل روبرو هستند که بایستی لیستی از دانش آموزان بی بضاعت تهیه  و مساعدت ممکن به این افراد انجام گرددومسئولین ادارات،مدیران صنایع  ومردم عزیز شهرستان ،دانش آموزان بی بضاعت را در شب عید دریابند.

سلطانی به مشکلات آموزشگاه استثنایی مهر شهر مبارکه اشاره نمود و افزود: با توجه به شرایط خاص این دانش آموزان و خانواده های آنها مسئولین بایستی توجه جدی به رفع این مشکلات داشته باشند .

معاون فرماندار کمبود نیروی انسانی،فضای آموزشی و مجهز نبودن سیستم آموزشی  را از جمله مشکلات هنرستان های فنی و حرفه و کاردانش عنوان نمود و افزود: با توجه به شرایط اقتصادی کشور همه مسئولین باید با تعامل و همکاری نسبت به حل این مشکلات گام بردارند.

وی با اشاره به پروژه خانه معلم شهرستان مبارکه خاطر نشان ساخت: انشاءاله فاز اول این پروژه به زودی افتتاح خواهد شد .

تعداد بازدید: 50
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal