فرمانداری مبارکه
خانه
1395/11/26 ستاد هماهنگی  سفر های نوروزی شهرستان مبارکه
ستاد هماهنگی سفر های نوروزی شهرستان مبارکه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،سلطانی معاون فرماندار در این جلسه بااشاره به جاذبه های گردشگری و ویژگی های برجسته شهرستان خواستار معرفی جاذبه های گردشگری در استان شد و افزود: شهرستان مبارکه دارای ظرفیت های بسیاری در خصوص گردشگری است که متأسفانه به دلیل نبود معرفی صحیح از این ظرفیت ها استفاده نشده است.

معاون فرماندار همچنین بر آمادگی همه جانبه دستگاه ها جهت اجرای مطلوب برنامه های نوروزی و استقبال از مسافران نوروزی و شناساندن شهرستان به گردشگران نوروزی تأکید نمود وخواستار بررسی نقاط ضعف وقوت مراکز واماکن تاریخی وگردشگری شهرستان شد.

وی با اشاره به ضرورت آمادگی مقابله با حوادث احتمالی افزود: دستگاه های خدمات رسان و اورژانسی در ایام نوروز از جمله آتش نشانی، اورژانس، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی و جمعیت هلال ‌احمر آمادگی لازم برای خدمت رسانی به شهروندان و میهمانان نوروزی را داشته باشند و تدابیر لازم را در این رابطه اتخاذ نمایند.

معاون فرماندار با بیان اینکه شهرستان مبارکه آماده پذیرای مهمانان ومسافران نوروزی است افزود:با همکاری ، تعامل ، افزایش روحیه مشارکت پذیری  و هم افزایی دستگاه های مرتبط با سفرهای نوروزی می توان خدمات بهتر و بیشتری به مسافرین نوروز 96 ارایه داد

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 86
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal