ارتقاء سطح دانشگاه پیام نور مبارکه

به گزارش روابط عومی فرمانداری مبارکه ؛ فرماندار شهرستان مبارکه در پیامی ارتقای سطح دانشگاه پیام نور شهرستان مبارکه را تبریک گفت . متن پیام به این شرح است ؛ بسم الله الرحمن الرحیم  خدمات علمی، آموزشی و فرهنگی دانشگاه پیام نور شهرستان مبارکه و نقش مهم آن در توسعه آموزش عالی و تربیت دانشجویان […]

به گزارش روابط عومی فرمانداری مبارکه ؛ فرماندار شهرستان مبارکه در پیامی ارتقای سطح دانشگاه پیام نور شهرستان مبارکه را تبریک گفت .

متن پیام به این شرح است ؛

بسم الله الرحمن الرحیم 

خدمات علمی، آموزشی و فرهنگی دانشگاه پیام نور شهرستان مبارکه و نقش مهم آن در توسعه آموزش عالی و تربیت دانشجویان فرهیخته و کارشناس در رشته های گوناگون مورد نیاز منطقه و کشور، انکار ناپذیر است‌.

اکنون که با اجرای سیاست های علمی و برنامه‌ریزی مجموعه مدیریت دانشگاه و تلاش و همراهی همه دانشگاهیان ، سطح این دانشگاه ارتقاء یافته است ، بایسته می‌دانم این موفقیت را به اساتید و دانشجویان این دانشگاه تبریک عرض نموده و از همه دست‌اندرکاران که کوشش های آنان ارتقای جایگاه دانشگاه را در پی داشته است سپاسگزاری نمایم و امیدوارم استادان، کارکنان و دانشجویان عزیز ، بر تلاش‌های علمی خود برای تداوم موفقیت های این دانشگاه بیافزایند.

اصغر هدایت

فرماندار شهرستان مبارکه

برچسب ها :
مطالب مشابه
۲۸ اسفند ۱۴۰۱
۲۱ اسفند ۱۴۰۱
۲۱ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست فرماندار و باحضور اعضای شورای تامین و دیگر اعضا در محل خانه معلم برگزار شد .

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 3 =