جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان

شورای فرهنگ عمومی به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ هفتادودومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با حضور ائمه جمعه،فرماندار ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ودیگر مسئولین ادارات و فعالین فرهنگی در محل فرمانداری برگزار شد . حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی موسوی امام جمعه شهرستان مبارکه با بیان اینکه رعایت عفاف […]

شورای فرهنگ عمومی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛
هفتادودومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با حضور ائمه جمعه،فرماندار ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ودیگر مسئولین ادارات و فعالین فرهنگی در محل فرمانداری برگزار شد .
حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی موسوی امام جمعه شهرستان مبارکه با بیان اینکه رعایت عفاف وحجاب در سطح شهرستان به عنوان یک فریضه ،بر همه واجب است ، گفت : مساله عفاف و حجاب جدا از اینکه یک مساله دینی است، یک ضرورت اجتماعی نیز به شمار می‌رود و رعایت آن برای حفظ آرامش روحی و روانی جامعه لازم و ضروری است.
فرماندار نیز در این جلسه ضمن اشاره به بخشنامه وزیرمحترم کشور درخصوص رعایت قانون عفاف وحجاب و تاکید بر انجام آن ، گفت : دستگاههای متولی باید بر نحوه ی اجرای کامل این قانون در سطح شهرستان ، نظارت های کافی را داشته باشند.
مهندس حسینی خطاب به کلیه روسای ادارات شهرستان گفت : اگر ترک فعلی از مسئولی در هر اداره سر بزند حتما با او مطابق قانون برخورد خواهد شد .
دکتر پروین صالحی نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه گفت : قانون عفاف و حجاب باید در تمام ادارات شهرستان به صورت جدی رعایت شده و مطابق قانون ، ارائه خدمات به هنجارشکنان با محدودیت صورت پذبرد.

گزارش تصویری:

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، امروز درآیینی ، کلنگ احداث مجموعه فرهنگی ، آموزشی ، ورزشی خیرساز شهر دهسرخ ، باحضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری ، مدیرکل آموزش و پرورش ، فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی به زمین زده […]

۹ شهریور ۱۴۰۲

“خدمت بی واسطه” به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه؛ همزمان با هفته دولت و به منظور ارائه خدمت بدون واسطه به مردم شریف شهرستان مبارکه ، و حسب دستور فرماندارمحترم، میز خدمت با حضور برخی از مسئولین ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد . گفتنی است؛ در این برنامه بیش از ۱۰۰ درخواست همشهریان […]

۷ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، مهندس حسینی فرماندارشهرستان مبارکه به همراه رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران با خانواده های معزز شهدا ،وآزادگان سرافراز دیدار و قدرانی کردند .

۷ شهریور ۱۴۰۲

به مناسب هفته دولت ؛ دیدار چهره به چهره مردم شریف شهرستان مبارکه با فرماندار و برپایی میز خدمت در مراسم نمازجمعه مبارکه

۴ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =