جلسه قطاربین شهری مبارکه – بهارستان

قطعه دوم قطارحومه ای بین شهری مبارکه_ بهارستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ جلسه بررسی انجام مراحل عملیات اجرایی قطعه دوم قطارحومه ای بین شهری مبارکه- بهارستان، به ریاست فرماندار و با حضور مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد. فرمانداردر این جلسه گفت : یکی از پروژه های مهم و اصلی […]

قطعه دوم قطارحومه ای بین شهری مبارکه_ بهارستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛
جلسه بررسی انجام مراحل عملیات اجرایی قطعه دوم قطارحومه ای بین شهری مبارکه- بهارستان، به ریاست فرماندار و با حضور مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.
فرمانداردر این جلسه گفت : یکی از پروژه های مهم و اصلی شهرستان قطار بین شهری مبارکه- بهارستان به طول ۵۲ کیلومتر است که از شهر جدید مجلسی آغاز که پس از عبور از شرکت فولاد و شهر مبارکه به شهر بهارستان متصل می‌شود.
مهندس حسینی در ادامه افزود: در فاز نخست این پروژه ، عملیات خاکی ،ابنیه فنی و آزاد سازی اراضی به طول ۱۰ کیلومتر از شهر مجلسی به سمت شرکت فولاد ،با پیشرفت ۹۸ درصدی حدود ۷۰ میلیارد تومان هزینه در بر داشته است .
فرماندار درخصوص ادامه مسیردرفاز دوم گفت : تاکنون بیش از ۸ کیلومتر از عملیات آزاد سازی و تملک اراضی ، قطعه دوم آن به طول ۱۷ کیلومتر از شرکت فولاد به سمت شهر مبارکه با هزینه ای بالغ بر ۱۴میلیارد تومان انجام شده.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، امروز درآیینی ، کلنگ احداث مجموعه فرهنگی ، آموزشی ، ورزشی خیرساز شهر دهسرخ ، باحضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری ، مدیرکل آموزش و پرورش ، فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی به زمین زده […]

۹ شهریور ۱۴۰۲

“خدمت بی واسطه” به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه؛ همزمان با هفته دولت و به منظور ارائه خدمت بدون واسطه به مردم شریف شهرستان مبارکه ، و حسب دستور فرماندارمحترم، میز خدمت با حضور برخی از مسئولین ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد . گفتنی است؛ در این برنامه بیش از ۱۰۰ درخواست همشهریان […]

۷ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، مهندس حسینی فرماندارشهرستان مبارکه به همراه رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران با خانواده های معزز شهدا ،وآزادگان سرافراز دیدار و قدرانی کردند .

۷ شهریور ۱۴۰۲

به مناسب هفته دولت ؛ دیدار چهره به چهره مردم شریف شهرستان مبارکه با فرماندار و برپایی میز خدمت در مراسم نمازجمعه مبارکه

۴ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =