شورای آموزش و پرورش

شورای آموزش و پرورش به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ جلسه شورای آموزش وپرورش به ریاست فرماندار و با حضورامام جمعه شهرستان ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین شهرستان در محل اداره آموزش وپرروش برگزار شد . حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی موسوی در ابتداگفت : نقش شما بعنوان […]

شورای آموزش و پرورش
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛
جلسه شورای آموزش وپرورش به ریاست فرماندار و با حضورامام جمعه شهرستان ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین شهرستان در محل اداره آموزش وپرروش برگزار شد .
حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی موسوی در ابتداگفت : نقش شما بعنوان مسئولین تعلیم وتربیت دانش اموزان بسیار سازنده و تعیین کننده است و باید در این زمینه تمام تلاش خود را به کار بگیرید.
فرماندار در این جلسه ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت زهرا (س) گفت : مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان اقدامات خوب و موثری انجام داده است و در این مدت با کمک خیرین چندین واحد آموزشی افتتاح و کلنگ احداث چند واحد دیگر به زمین زده شده است.
مهندس حسینی در ادامه با اشاره به تشکیل قرارگاه فرهنگی شهرستان وفعالیت های ان در سطح مدارس افزود : تشکیل این کمیته اقدامی بسیار مهمی است و در همین راستا جلسات بسیار خوب ونتیجه بخشی تشکیل شده و باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا در موضوع فرهنگ قدم مثبت و تاثیرگزاری برداریم.
وی همچنین با بیان اینکه اموزش و پرورش یکی از مهمترین نهادهای کشور است تصریح کرد : با جذب مشارکت های مردمی ، میتوان مشکلات این نهاد را رفع کرده و شاهدتاثیرگزاری هرچه بیشتری فعالیت های آن بر دانش آموزان باشیم.
فرماندار در ادامه اظهار داشت : تمامی مصوبات شورای اموزش پرورش شهرستان ، باید پیگیری شده و اجرایی کردن آنها در دستور کار مسئولین قرار بگیرد.
دکتر پروین صالحی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در این جلسه گفت : با پیگیری های صورت گرفته و تلاش فرماندار شهرستان ، ۱۳میلیاردو ۸۵۰ میلیون تومان اعتبار در زمینه احداث، بازسازی و تجهیز مدارس سطح شهرستان جذب شده که محقق شدن آن نیازمند پیگیری مدیریت اموزش وپرورش شهرستان است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، امروز درآیینی ، کلنگ احداث مجموعه فرهنگی ، آموزشی ، ورزشی خیرساز شهر دهسرخ ، باحضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری ، مدیرکل آموزش و پرورش ، فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی به زمین زده […]

۹ شهریور ۱۴۰۲

“خدمت بی واسطه” به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه؛ همزمان با هفته دولت و به منظور ارائه خدمت بدون واسطه به مردم شریف شهرستان مبارکه ، و حسب دستور فرماندارمحترم، میز خدمت با حضور برخی از مسئولین ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد . گفتنی است؛ در این برنامه بیش از ۱۰۰ درخواست همشهریان […]

۷ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، مهندس حسینی فرماندارشهرستان مبارکه به همراه رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران با خانواده های معزز شهدا ،وآزادگان سرافراز دیدار و قدرانی کردند .

۷ شهریور ۱۴۰۲

به مناسب هفته دولت ؛ دیدار چهره به چهره مردم شریف شهرستان مبارکه با فرماندار و برپایی میز خدمت در مراسم نمازجمعه مبارکه

۴ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نه =