جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه به ریاست مهندس حسینی فرماندار و با حضورمسئولین ادارات شهرستان برگزار شد. فرماندار در این جلسه ضمن عرض تسلیت ایام عزادارای امام حسین (ع) گفت : وظیفه ی همه ی ما خدمتگزاران و مسئولان شهرستان باید به حل مشکلات آموزشی و […]

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه به ریاست مهندس حسینی فرماندار و با حضورمسئولین ادارات شهرستان برگزار شد.

فرماندار در این جلسه ضمن عرض تسلیت ایام عزادارای امام حسین (ع) گفت : وظیفه ی همه ی ما خدمتگزاران و مسئولان شهرستان باید به حل مشکلات آموزشی و پیشبرد اهداف و برنامه های این بخش که همان تعلیم و تربیت اسلامی  است ، کمک کنند.

مهندس حسینی در ادامه با اشاره به اینکه در سه سال گذشته ویروس کرونا موجب تعطیلی و ایجاد مشکلات و چالش هایی در این حوزه شد ، افزود : امسال تمامی واحدهای آموزشی از اول مهر به صورت حضوری پذیرای دانش آموزان خواهند بود و هیچ مدرسه ای تعطیل نیست .

رئیس شورای آموزش وپرورش همچنین با بیان اینکه جشنواره خوارزمی در تابستان امسال به صورت منطقه ای برگزار شد تصریح کرد : این جشنواره که شاهد حضور استعداد های درخشان در تمامی زمینه های علمی در آن بودیم ، نشان داد ظرفیت ها و استعداد های زیادی در شهرستان وجود دارد که باید شناسایی شده و همه ی ما هدفمند ،در راستای تربیت انها تلاش کنیم.

فرماندار در پایان خطاب به تمامی اعضای شورای آموزش و پرورش تاکید کرد : تمامی مصوبات جلسه های این شورا لازم الاجراست و کوتاهی در اجرای آنها ، از هیچ شخص و دستگاهی پذیرفته نیست.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، امروز درآیینی ، کلنگ احداث مجموعه فرهنگی ، آموزشی ، ورزشی خیرساز شهر دهسرخ ، باحضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری ، مدیرکل آموزش و پرورش ، فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی به زمین زده […]

۹ شهریور ۱۴۰۲

“خدمت بی واسطه” به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه؛ همزمان با هفته دولت و به منظور ارائه خدمت بدون واسطه به مردم شریف شهرستان مبارکه ، و حسب دستور فرماندارمحترم، میز خدمت با حضور برخی از مسئولین ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد . گفتنی است؛ در این برنامه بیش از ۱۰۰ درخواست همشهریان […]

۷ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، مهندس حسینی فرماندارشهرستان مبارکه به همراه رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران با خانواده های معزز شهدا ،وآزادگان سرافراز دیدار و قدرانی کردند .

۷ شهریور ۱۴۰۲

به مناسب هفته دولت ؛ دیدار چهره به چهره مردم شریف شهرستان مبارکه با فرماندار و برپایی میز خدمت در مراسم نمازجمعه مبارکه

۴ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 2 =