دیدار با خانواده معظم شهدای ضیایی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛ به مناسبت دهه ولایت و امامت و در آستانه  عید  سعید غدیر خم ، فرماندار مبارکه به همراه مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، مدیر امور بانوان استانداری  و دیگر مسئولین شهرستان ، با خانواده  معظم شهدای ضیایی   دیدار و گفتگو کردند. مهندس حسینی در این […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛

به مناسبت دهه ولایت و امامت و در آستانه  عید  سعید غدیر خم ، فرماندار مبارکه به همراه مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، مدیر امور بانوان استانداری  و دیگر مسئولین شهرستان ، با خانواده  معظم شهدای ضیایی   دیدار و گفتگو کردند.

مهندس حسینی در این دیدار با تاکید بر اینکه خون شهیدان به انقلاب اسلامی برکت داده گفت : شهدای والامقام عزت و سرمایه واقعی این کشور هستند و  با از خود گذشتگی موجب شدند ایران اسلامی نه تنها در منطقه ، بلکه در دنیا در اوج عزت و افتخار قرار گیرد و این افتخار امروز را مدیون از خودگذشتگی آنها و صبر و استقامت خانواده های شهدا هستیم.

فرماندار در ادامه افزود : شهدا  سند زنده حقانیت ایران اسلامی هستند و ما باید نسبت به خون آنها و زحمات شان قدردان باشیم  و خدمت به خانواده شهدا جزء وظایف ذاتی مسئولین موجب تجدید روحیه میشود.

وی همچنین ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای پدر و مادر شهید ضیائی ها تصریح کرد : حضور در جمع خانواده این ۴شهید بزرگوار باعث سعادت و افتخار بنده است و امیدوارم که ن شاءالله پروردگار متعال توفیق تداوم راه شهدا را به همه ی ما خدمتگزاران عطا فرماید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛ درراستای بزرگترین رویداد فرهنگی و کنگره سرداران و۶۰۰ شهید سرافراز شهرستان مبارکه ، دومین یادواره شهدای کارمند شهرستان با حضور خانواده معظم شهدا،جانبازان سرافراز ، مسئولین وکارمندان ادارات شهرستان در محل گلستان شهدا برگزار شد . مهندس حسینی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی همه […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ جلسه شورای ترافیک شهرستان مبارکه به ریاست مهندس حسینی فرماندار و باحضور شهرداران و دیگر اعضای این شورا به منظور بررسی مصوبات جلسات قبل وبررسی مسائل ومشکلات حوزه ترافیکی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

۲۴ شهریور ۱۴۰۱

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه به ریاست مهندس حسینی فرماندار و با حضورمسئولین ادارات شهرستان برگزار شد. فرماندار در این جلسه ضمن عرض تسلیت ایام عزادارای امام حسین (ع) گفت : وظیفه ی همه ی ما خدمتگزاران و مسئولان شهرستان باید به حل مشکلات آموزشی و […]

۲۳ شهریور ۱۴۰۱

گزارش تصویری از دیدار چهره به چهره مردم شریف شهرستان مبارکه با فرماندار:

۲۳ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :