دیدار با خانواده معظم شهدای ضیایی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛ به مناسبت دهه ولایت و امامت و در آستانه  عید  سعید غدیر خم ، فرماندار مبارکه به همراه مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، مدیر امور بانوان استانداری  و دیگر مسئولین شهرستان ، با خانواده  معظم شهدای ضیایی   دیدار و گفتگو کردند. مهندس حسینی در این […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛

به مناسبت دهه ولایت و امامت و در آستانه  عید  سعید غدیر خم ، فرماندار مبارکه به همراه مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، مدیر امور بانوان استانداری  و دیگر مسئولین شهرستان ، با خانواده  معظم شهدای ضیایی   دیدار و گفتگو کردند.

مهندس حسینی در این دیدار با تاکید بر اینکه خون شهیدان به انقلاب اسلامی برکت داده گفت : شهدای والامقام عزت و سرمایه واقعی این کشور هستند و  با از خود گذشتگی موجب شدند ایران اسلامی نه تنها در منطقه ، بلکه در دنیا در اوج عزت و افتخار قرار گیرد و این افتخار امروز را مدیون از خودگذشتگی آنها و صبر و استقامت خانواده های شهدا هستیم.

فرماندار در ادامه افزود : شهدا  سند زنده حقانیت ایران اسلامی هستند و ما باید نسبت به خون آنها و زحمات شان قدردان باشیم  و خدمت به خانواده شهدا جزء وظایف ذاتی مسئولین موجب تجدید روحیه میشود.

وی همچنین ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای پدر و مادر شهید ضیائی ها تصریح کرد : حضور در جمع خانواده این ۴شهید بزرگوار باعث سعادت و افتخار بنده است و امیدوارم که ن شاءالله پروردگار متعال توفیق تداوم راه شهدا را به همه ی ما خدمتگزاران عطا فرماید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ جلسه هماهنگی برگزاری پنجمین همایش پیرغلامان شهرستان مبارکه به ریاست معاون فرماندار و با حضور بخشدار مرکزی ،رئیس اداره ارشاد شهرستان،  شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دهسرخ در محل فرمانداری برگزار شد .

۱۱ مرداد ۱۴۰۱

حضور فرماندار در مراسم های عزاداری محرم به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه؛ مهندس حسینی فرمانداربه همراه مدیرحراست فرمانداری ، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و رئیس هیئت های مذهبی شهرستان مبارکه با حضور درروستای های بخش گرکن جنوبی در مراسم های عزاداری حضرت سیدالشهدا(ع) شرکت کردند. فرماندار و همراهان وی ، ابتدا در جوار […]

۱۱ مرداد ۱۴۰۱

آقای حسین غفرانی کجانی مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان در سفر به شهرستان مبارکه ضمن بازدید از اداره و بررسی مسائل و مشکلات اداره ، به همراه رئیس اداره در محل فرمانداری حضور یافته و با آقای مهندس حسینی فرماندار شهرستان دیدار کردند.

۴ مرداد ۱۴۰۱

  به مناسبت ۵ مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور،آئین غباررویی و گلباران مزار شهدا  واقع در محله دهنو،با حضور فرماندار، امام جمعه شهرستان ، معاون فرماندار واعضای شورای ادارای شهرستان برگزار شد .

۱ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :