حکم فرماندار شهرستان مبارکه از سوی وزیر کشور صادر شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛ وزیرمحترم کشور،  آقای علیرضا حسینی را به مدت ۴ سال بعنوان فرماندارشهرستان مبارکه منصوب کرد . در حکم دکتر احمد وحیدی خطاب به مهندس علیرضا حسینی آمده است: بسمه تعالی إِنَّ اللَّهَ یَأْمُرُکُمْ أَنْ تُؤَدُّوا الْأَمَانَاتِ إِلَىٰ أَهْلِهَا جناب آقای علیرضا حسینی سلام علیکم به پیشنهاد استاندارمحترم اصفهان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛

وزیرمحترم کشور،  آقای علیرضا حسینی را به مدت ۴ سال بعنوان فرماندارشهرستان مبارکه منصوب کرد .

در حکم دکتر احمد وحیدی خطاب به مهندس علیرضا حسینی آمده است:

بسمه تعالی

إِنَّ اللَّهَ یَأْمُرُکُمْ أَنْ تُؤَدُّوا الْأَمَانَاتِ إِلَىٰ أَهْلِهَا

جناب آقای علیرضا حسینی

سلام علیکم

به پیشنهاد استاندارمحترم اصفهان و نظر به مراتب شایستگی، تجارب علمی و عملی جنابعالی، به موجب این حکم شما را به مدت چهارسال به سمت فرماندار شهرستان مبارکه منصوب می نمایم .

امید است با اتکال به خداوند متعال، رعایت تقوای الهی و موازین شرعی، در چهارچوب قوانین، مقررات و تدابیر ابلاغی، ضمن تعاملات لازم با مسئولین سایر سازمان‌ها و نهادها، با اندیشه و مدیریت انقلابی – جهادی، در اجرای سیاست های دولت مردمی و برنامه‌ های وزارت کشور در خدمت به مردم، پیشرفت و تعالی مادی و معنوی حوزه محل خدمت و انجام وظایف محوله، در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) موفق و سرافراز باشید.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۲۸ اسفند ۱۴۰۱
۲۱ اسفند ۱۴۰۱
۲۱ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست فرماندار و باحضور اعضای شورای تامین و دیگر اعضا در محل خانه معلم برگزار شد .

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 14 =