آغاز نصب ۱۱۰ کارت خوان هوشمند در نانوایی های شهرستان مبارکه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛  جلسه ساماندهی نصب کارت خوان های هوشمند به ریاست فرماندار و با حضور معاون بانک سپه استان در محل فرمانداری مبارکه برگزار شد. فرماندار مبارکه در این جلسه گفت : در راستای هوشمند سازی یارانه نان در کشور , ۱۱۰  دستگاه کارت خوان هوشمند از فردا در نانوایی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛

 جلسه ساماندهی نصب کارت خوان های هوشمند به ریاست فرماندار و با حضور معاون بانک سپه استان در محل فرمانداری مبارکه برگزار شد.

فرماندار مبارکه در این جلسه گفت : در راستای هوشمند سازی یارانه نان در کشور , ۱۱۰  دستگاه کارت خوان هوشمند از فردا در نانوایی های  شهرستان مبارکه نصب می شود.

مهندس علیرضا حسینی در ادامه با بیان اینکه اجرای این طرح هیچ تاثیری در قیمت نان ندارد افزود : جلوگیری از قاچاق آرد و توزیع خارج از شبکه آرد ، از اهداف نصب دستگاه کارت خوان هوشمند در نانوایی های کشور است و ساماندهی بیشتری بر روی نحوه پخت و توزیع نان صورت خواهد گرفت .

وی همچنین تصریح کرد : در این طرح هیچ محدودیتی در خرید نان مورد نیاز برای مردم به وجود نمی آید و پس از مجهزشدن تمام نانوائیها به این دستگاه ، دریافت یارانه ی هدفمند از محل پخت نان به نانوائی ها پرداخت میشود.

فرماندار افزود : اجرای این طرح در شهرستان مبارکه با همکاری اتحادیه آرد و نان و کارگزاران بانک سپه در نانوایی ها انجام میشود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ جلسه هماهنگی برگزاری پنجمین همایش پیرغلامان شهرستان مبارکه به ریاست معاون فرماندار و با حضور بخشدار مرکزی ،رئیس اداره ارشاد شهرستان،  شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دهسرخ در محل فرمانداری برگزار شد .

۱۱ مرداد ۱۴۰۱

حضور فرماندار در مراسم های عزاداری محرم به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه؛ مهندس حسینی فرمانداربه همراه مدیرحراست فرمانداری ، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و رئیس هیئت های مذهبی شهرستان مبارکه با حضور درروستای های بخش گرکن جنوبی در مراسم های عزاداری حضرت سیدالشهدا(ع) شرکت کردند. فرماندار و همراهان وی ، ابتدا در جوار […]

۱۱ مرداد ۱۴۰۱

آقای حسین غفرانی کجانی مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان در سفر به شهرستان مبارکه ضمن بازدید از اداره و بررسی مسائل و مشکلات اداره ، به همراه رئیس اداره در محل فرمانداری حضور یافته و با آقای مهندس حسینی فرماندار شهرستان دیدار کردند.

۴ مرداد ۱۴۰۱

  به مناسبت ۵ مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور،آئین غباررویی و گلباران مزار شهدا  واقع در محله دهنو،با حضور فرماندار، امام جمعه شهرستان ، معاون فرماندار واعضای شورای ادارای شهرستان برگزار شد .

۱ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :