آغاز نصب ۱۱۰ کارت خوان هوشمند در نانوایی های شهرستان مبارکه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛  جلسه ساماندهی نصب کارت خوان های هوشمند به ریاست فرماندار و با حضور معاون بانک سپه استان در محل فرمانداری مبارکه برگزار شد. فرماندار مبارکه در این جلسه گفت : در راستای هوشمند سازی یارانه نان در کشور , ۱۱۰  دستگاه کارت خوان هوشمند از فردا در نانوایی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛

 جلسه ساماندهی نصب کارت خوان های هوشمند به ریاست فرماندار و با حضور معاون بانک سپه استان در محل فرمانداری مبارکه برگزار شد.

فرماندار مبارکه در این جلسه گفت : در راستای هوشمند سازی یارانه نان در کشور , ۱۱۰  دستگاه کارت خوان هوشمند از فردا در نانوایی های  شهرستان مبارکه نصب می شود.

مهندس علیرضا حسینی در ادامه با بیان اینکه اجرای این طرح هیچ تاثیری در قیمت نان ندارد افزود : جلوگیری از قاچاق آرد و توزیع خارج از شبکه آرد ، از اهداف نصب دستگاه کارت خوان هوشمند در نانوایی های کشور است و ساماندهی بیشتری بر روی نحوه پخت و توزیع نان صورت خواهد گرفت .

وی همچنین تصریح کرد : در این طرح هیچ محدودیتی در خرید نان مورد نیاز برای مردم به وجود نمی آید و پس از مجهزشدن تمام نانوائیها به این دستگاه ، دریافت یارانه ی هدفمند از محل پخت نان به نانوائی ها پرداخت میشود.

فرماندار افزود : اجرای این طرح در شهرستان مبارکه با همکاری اتحادیه آرد و نان و کارگزاران بانک سپه در نانوایی ها انجام میشود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، امروز درآیینی ، کلنگ احداث مجموعه فرهنگی ، آموزشی ، ورزشی خیرساز شهر دهسرخ ، باحضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری ، مدیرکل آموزش و پرورش ، فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی به زمین زده […]

۹ شهریور ۱۴۰۲

“خدمت بی واسطه” به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه؛ همزمان با هفته دولت و به منظور ارائه خدمت بدون واسطه به مردم شریف شهرستان مبارکه ، و حسب دستور فرماندارمحترم، میز خدمت با حضور برخی از مسئولین ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد . گفتنی است؛ در این برنامه بیش از ۱۰۰ درخواست همشهریان […]

۷ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، مهندس حسینی فرماندارشهرستان مبارکه به همراه رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران با خانواده های معزز شهدا ،وآزادگان سرافراز دیدار و قدرانی کردند .

۷ شهریور ۱۴۰۲

به مناسب هفته دولت ؛ دیدار چهره به چهره مردم شریف شهرستان مبارکه با فرماندار و برپایی میز خدمت در مراسم نمازجمعه مبارکه

۴ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =