آغاز نصب ۱۱۰ کارت خوان هوشمند در نانوایی های شهرستان مبارکه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛  جلسه ساماندهی نصب کارت خوان های هوشمند به ریاست فرماندار و با حضور معاون بانک سپه استان در محل فرمانداری مبارکه برگزار شد. فرماندار مبارکه در این جلسه گفت : در راستای هوشمند سازی یارانه نان در کشور , ۱۱۰  دستگاه کارت خوان هوشمند از فردا در نانوایی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛

 جلسه ساماندهی نصب کارت خوان های هوشمند به ریاست فرماندار و با حضور معاون بانک سپه استان در محل فرمانداری مبارکه برگزار شد.

فرماندار مبارکه در این جلسه گفت : در راستای هوشمند سازی یارانه نان در کشور , ۱۱۰  دستگاه کارت خوان هوشمند از فردا در نانوایی های  شهرستان مبارکه نصب می شود.

مهندس علیرضا حسینی در ادامه با بیان اینکه اجرای این طرح هیچ تاثیری در قیمت نان ندارد افزود : جلوگیری از قاچاق آرد و توزیع خارج از شبکه آرد ، از اهداف نصب دستگاه کارت خوان هوشمند در نانوایی های کشور است و ساماندهی بیشتری بر روی نحوه پخت و توزیع نان صورت خواهد گرفت .

وی همچنین تصریح کرد : در این طرح هیچ محدودیتی در خرید نان مورد نیاز برای مردم به وجود نمی آید و پس از مجهزشدن تمام نانوائیها به این دستگاه ، دریافت یارانه ی هدفمند از محل پخت نان به نانوائی ها پرداخت میشود.

فرماندار افزود : اجرای این طرح در شهرستان مبارکه با همکاری اتحادیه آرد و نان و کارگزاران بانک سپه در نانوایی ها انجام میشود.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۲۸ اسفند ۱۴۰۱
۲۱ اسفند ۱۴۰۱
۲۱ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست فرماندار و باحضور اعضای شورای تامین و دیگر اعضا در محل خانه معلم برگزار شد .

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هشت =