پیام فرماندار به مناسبت هفته محیط زیست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛ مهندس حسینی طی پیامی فرارسیدن هفته محیط زیست را به همه محیط بانان، تلاشگران و حامیان محیط زیست تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم در دنیای امروز مبحث توسعه پایدار بدون توجه به حفاظت محیط زیست و پاسداری از آب و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛

مهندس حسینی طی پیامی فرارسیدن هفته محیط زیست را به همه محیط بانان، تلاشگران و حامیان محیط زیست تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

در دنیای امروز مبحث توسعه پایدار بدون توجه به حفاظت محیط زیست و پاسداری از آب و خاک و هوای سالم، مبحثی نادرست و پر خطا خواهد بود، به همین دلیل تمامی کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته اولویت را در توسعه پایدار بر حفاظت و حراست از محیط زیست در بخش های مختلف به خصوص در حوزه‌های آب ، هوا و خاک سالم قرار داده اند و نظام جمهوری اسلامی نیز با این نگاه در اصل پنجاهم قانون اساسی حفاظت از محیط زیست را وظیفه ای همگانی دانسته است.

مسئله محیط زیست در شرایط کنونی به یکی از اصلی ترین دغدغه های جوامع بشری تبدیل شده و هفته محیط زیست فرصت مناسبی است که اهمیت و ضرورت حفاظت از محیط زیست به عنوان بستر توسعه پایدار برای همگان تشریح و تبیین شود.

اینجانب، ضمن گرامیداشت روز جهانی محیط زیست، از تلاش و کوشش فعالان و متخصصان این عرصه، گروه های مردم نهاد در حوزه محیط زیست، به ویژه مسئولان و دست‌اندرکاران حوزه محیط زیست شهرستان مبارکه ، صمیمانه قدردانی نموده و امیدوارم حافظانی امین و امانتدارانی قدرشناس برای محیط زیست باشیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۲۸ اسفند ۱۴۰۱
۲۱ اسفند ۱۴۰۱
۲۱ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست فرماندار و باحضور اعضای شورای تامین و دیگر اعضا در محل خانه معلم برگزار شد .

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − نوزده =