مسئولان شهرستان باید توجه بیشتری به مصوبات شورای فرهنگ عمومی داشته باشند

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛ شصت وسومین جلسه شورای فرهنگ عمومی مبارکه به ریاست امام جمعه محترم و با حضور فرماندار،اعضای شورای تامین ودیگر اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان، در محل فرمانداری برگزار شد . امام جمعه شهرستان مبارکه در این جلسه با اشاره به فرهنگ اسلامی گفت :  امروزه حلقه ی مفقوده […]

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛

شصت وسومین جلسه شورای فرهنگ عمومی مبارکه به ریاست امام جمعه محترم و با حضور فرماندار،اعضای شورای تامین ودیگر اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان، در محل فرمانداری برگزار شد .

امام جمعه شهرستان مبارکه در این جلسه با اشاره به فرهنگ اسلامی گفت :  امروزه حلقه ی مفقوده معضلات اجتماعی جامعه ی ما کم رنگ شدن فرهنگ اسلامی به خصوص در میان جوانان و نوجوانان است که با اشاعه ی این فرهنگ غنی می توان بخش زیادی از مشکلات را حل کرد.

حجت السلام والمسلمین سید مهدی موسوی در ادامه با بیان اینکه مسئولان شهرستان محور اجرایی این شورا هستند افزود : باید به نقشی که تک تک شما مسئولان در این مجموعه دارید، توجه بیشتری داشته باشید و کلیه تصمیمات و مصوباتی که در این جلسه گرفته میشود حتما  در راس کارهایتان باشد .

وی همچنین با اشاره به بحث جمعیت و اهمیت ازدواج افزود : امر ازدواج و حفظ خانواده امروزه یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعات کشورمان است که در همین راستا باید اقدامات و تصمیمات کاربردی تری گرفته شود تا شاهد استحکام خانواده ها و کاهش آمار طلاق باشیم.

فرماندار مبارکه نیز در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای سرافرازوگرامیداشت سوم خرداد سالروز ازادی خرمشهرگفت : در حال حاضر کشورمان با جنگ فرهنگی روبرو است و دشمنان نظام با صرف هزینه های گزاف سعی در پیشبرد اهداف خود دارند و در مقابل اقدامات ما کافی وبازدارنده  نیست.

مهندس علیرضا حسینی در ادامه ضمن انتقاد از بی توجهی مسئولان نسبت به اجرای مصوبات جلسات قبلی افزود : تمامی مصوبات شورای فرهنگ عمومی لازم الاجراست و باید به مرحله ی اجرایی شدن برسد و همه ادارات مسئول، باید پیگیر انجام آنها باشند.

وی همچنین تاکید کرد : کار فرهنگی با بخشنامه انجام شدنی نیست و بایستی با مشخص کردن جامعه ی هدف ، وبرنامه ریزی و دقیق با مشارکت وحضور فعال همه ادارات مسئولین وعوامل ذیربط اقدامات لازم وتاثیرگذار صورت گیرد .

فرماندار در پایان گفت : آمار طلاق در کشورمان نگران کننده است و بایستی با ریشه یابی علل آن و آموزش و فرهنگ سازی ، این آمار کاهش یابد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۴ خرداد ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم وزارت کشور ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره (۲) انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن  گرامیداشت میلاد مسعود ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا ( علیه السلام ) به آگاهی هم­میهنان عزیز می­رساند با توجه به بند هفتم اطلاعیه شماره (۱)  این ستاد و همچنین استعلامات و سئوالات مکرر در […]

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
۹ خرداد ۱۴۰۲

بازدید فرماندار از حوزه های امتحانی و تصحیح الکترونیک اوراق امتحانی دانش آموزان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ صبح امروز فرمانداربه همراه مدیریت آموزش و پرورش ، از روند برگزاری امتحانات نهایی و تصحیح الکترونیک اوراق امتحانی دانش آموزان شهرستان بازدید کردند . در این بازدید مهندس حسینی فرماندار ضمن تقدیر از […]

۷ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 15 =