مسئولان شهرستان باید توجه بیشتری به مصوبات شورای فرهنگ عمومی داشته باشند

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛ شصت وسومین جلسه شورای فرهنگ عمومی مبارکه به ریاست امام جمعه محترم و با حضور فرماندار،اعضای شورای تامین ودیگر اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان، در محل فرمانداری برگزار شد . امام جمعه شهرستان مبارکه در این جلسه با اشاره به فرهنگ اسلامی گفت :  امروزه حلقه ی مفقوده […]

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛

شصت وسومین جلسه شورای فرهنگ عمومی مبارکه به ریاست امام جمعه محترم و با حضور فرماندار،اعضای شورای تامین ودیگر اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان، در محل فرمانداری برگزار شد .

امام جمعه شهرستان مبارکه در این جلسه با اشاره به فرهنگ اسلامی گفت :  امروزه حلقه ی مفقوده معضلات اجتماعی جامعه ی ما کم رنگ شدن فرهنگ اسلامی به خصوص در میان جوانان و نوجوانان است که با اشاعه ی این فرهنگ غنی می توان بخش زیادی از مشکلات را حل کرد.

حجت السلام والمسلمین سید مهدی موسوی در ادامه با بیان اینکه مسئولان شهرستان محور اجرایی این شورا هستند افزود : باید به نقشی که تک تک شما مسئولان در این مجموعه دارید، توجه بیشتری داشته باشید و کلیه تصمیمات و مصوباتی که در این جلسه گرفته میشود حتما  در راس کارهایتان باشد .

وی همچنین با اشاره به بحث جمعیت و اهمیت ازدواج افزود : امر ازدواج و حفظ خانواده امروزه یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعات کشورمان است که در همین راستا باید اقدامات و تصمیمات کاربردی تری گرفته شود تا شاهد استحکام خانواده ها و کاهش آمار طلاق باشیم.

فرماندار مبارکه نیز در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای سرافرازوگرامیداشت سوم خرداد سالروز ازادی خرمشهرگفت : در حال حاضر کشورمان با جنگ فرهنگی روبرو است و دشمنان نظام با صرف هزینه های گزاف سعی در پیشبرد اهداف خود دارند و در مقابل اقدامات ما کافی وبازدارنده  نیست.

مهندس علیرضا حسینی در ادامه ضمن انتقاد از بی توجهی مسئولان نسبت به اجرای مصوبات جلسات قبلی افزود : تمامی مصوبات شورای فرهنگ عمومی لازم الاجراست و باید به مرحله ی اجرایی شدن برسد و همه ادارات مسئول، باید پیگیر انجام آنها باشند.

وی همچنین تاکید کرد : کار فرهنگی با بخشنامه انجام شدنی نیست و بایستی با مشخص کردن جامعه ی هدف ، وبرنامه ریزی و دقیق با مشارکت وحضور فعال همه ادارات مسئولین وعوامل ذیربط اقدامات لازم وتاثیرگذار صورت گیرد .

فرماندار در پایان گفت : آمار طلاق در کشورمان نگران کننده است و بایستی با ریشه یابی علل آن و آموزش و فرهنگ سازی ، این آمار کاهش یابد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، امروز درآیینی ، کلنگ احداث مجموعه فرهنگی ، آموزشی ، ورزشی خیرساز شهر دهسرخ ، باحضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری ، مدیرکل آموزش و پرورش ، فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی به زمین زده […]

۹ شهریور ۱۴۰۲

“خدمت بی واسطه” به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه؛ همزمان با هفته دولت و به منظور ارائه خدمت بدون واسطه به مردم شریف شهرستان مبارکه ، و حسب دستور فرماندارمحترم، میز خدمت با حضور برخی از مسئولین ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد . گفتنی است؛ در این برنامه بیش از ۱۰۰ درخواست همشهریان […]

۷ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، مهندس حسینی فرماندارشهرستان مبارکه به همراه رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران با خانواده های معزز شهدا ،وآزادگان سرافراز دیدار و قدرانی کردند .

۷ شهریور ۱۴۰۲

به مناسب هفته دولت ؛ دیدار چهره به چهره مردم شریف شهرستان مبارکه با فرماندار و برپایی میز خدمت در مراسم نمازجمعه مبارکه

۴ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هشت =