شورای اداری شهرستان مبارکه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛ شورای اداری شهرستان به ریاست فرماندار و باحضورامام جمعه محترم شهرستان و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار شد. امام جمعه شهرستان مبارکه در این جلسه گفت : اکنون که دولت محترم اقدام به یک جراحی مفید بمنظور حل مشکلات مزمن اقتصادی کشور نموده است ، بایستی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛
شورای اداری شهرستان به ریاست فرماندار و باحضورامام جمعه محترم شهرستان و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار شد.
امام جمعه شهرستان مبارکه در این جلسه گفت : اکنون که دولت محترم اقدام به یک جراحی مفید بمنظور حل مشکلات مزمن اقتصادی کشور نموده است ، بایستی همه ما به دولت در این راستا کمک نموده تا آرامش به جامعه بازگردد.
حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی موسوی در ادامه افزود : نظارت بر بازار به منظور جلوگیری از احتکار کالا و افزایش قیمت ها باید بصورت دقیق و مستمر توسط دستگاه های ذیربط صورت بگیرد .
مهندس حسینی نیز در این جلسه با اشاره به اجرای طرح فرایند مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها در سراسر کشور گفت : این طرح یکی از مهمترین اقدامات دولت در راستای حل مشکلات اقتصادی کشور است که نیازمند حمایت همه ی مردم و مسئولین است و در همین جهت شما و کارمندان تمامی ادارات تمام تلاش خود را برای تبیین این طرح برای مردم به کار بگیرید.
فرماندار در ادامه افزود : در ماه های آینده شاهد برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی شهرستان ، یادواره سرداران و ۶۰۰شهید سرافراز شهرستان مبارکه خواهیم بود که در همین راستا باید تمام مسئولیت هایی به شما محول گردیده است را به نحو احسن انجام دهید و با نزدیک تر شدن زمان برگزاری ، حال و هوای شهر نیز بایستی آکنده به عطر یاد و نام شهدا باشد.
وی همچنین تصریح کرد : تکریم ارباب رجوع یکی از مهمترین وظایف تک تک ما مسئولین است و حتما با رعایت این اصل ، به دنبال کسب رضایتمندی مردم باشید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

بازدید فرماندار از حوزه های امتحانی و تصحیح الکترونیک اوراق امتحانی دانش آموزان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ صبح امروز فرمانداربه همراه مدیریت آموزش و پرورش ، از روند برگزاری امتحانات نهایی و تصحیح الکترونیک اوراق امتحانی دانش آموزان شهرستان بازدید کردند . در این بازدید مهندس حسینی فرماندار ضمن تقدیر از […]

۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ جلسه ستاد ساماندهی امورجوانان با حضور معاون سیاسی ، امنیتی اجتماعی و دیگر مسئولین ادارات در فرمانداری برگزار شد .  

۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ جلسه شورای اداری شهرستان مبارکه به میزبانی شهرداری و شورای اسلامی طالخونچه به ریاست فرماندار وبا حضورائمه جمعه، اعضای شورای تامین، نماینده مجلس ودیگر مسئولین شهرستان برگزار شد. فرماندار در این جلسه ضمن تبریک دهه ی کرامت و گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر گفت : حماسه ی […]

۷ خرداد ۱۴۰۲

به مناسبت هفته معلم :

۷ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − ده =