شورای اداری شهرستان مبارکه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛ شورای اداری شهرستان به ریاست فرماندار و باحضورامام جمعه محترم شهرستان و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار شد. امام جمعه شهرستان مبارکه در این جلسه گفت : اکنون که دولت محترم اقدام به یک جراحی مفید بمنظور حل مشکلات مزمن اقتصادی کشور نموده است ، بایستی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛
شورای اداری شهرستان به ریاست فرماندار و باحضورامام جمعه محترم شهرستان و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار شد.
امام جمعه شهرستان مبارکه در این جلسه گفت : اکنون که دولت محترم اقدام به یک جراحی مفید بمنظور حل مشکلات مزمن اقتصادی کشور نموده است ، بایستی همه ما به دولت در این راستا کمک نموده تا آرامش به جامعه بازگردد.
حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی موسوی در ادامه افزود : نظارت بر بازار به منظور جلوگیری از احتکار کالا و افزایش قیمت ها باید بصورت دقیق و مستمر توسط دستگاه های ذیربط صورت بگیرد .
مهندس حسینی نیز در این جلسه با اشاره به اجرای طرح فرایند مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها در سراسر کشور گفت : این طرح یکی از مهمترین اقدامات دولت در راستای حل مشکلات اقتصادی کشور است که نیازمند حمایت همه ی مردم و مسئولین است و در همین جهت شما و کارمندان تمامی ادارات تمام تلاش خود را برای تبیین این طرح برای مردم به کار بگیرید.
فرماندار در ادامه افزود : در ماه های آینده شاهد برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی شهرستان ، یادواره سرداران و ۶۰۰شهید سرافراز شهرستان مبارکه خواهیم بود که در همین راستا باید تمام مسئولیت هایی به شما محول گردیده است را به نحو احسن انجام دهید و با نزدیک تر شدن زمان برگزاری ، حال و هوای شهر نیز بایستی آکنده به عطر یاد و نام شهدا باشد.
وی همچنین تصریح کرد : تکریم ارباب رجوع یکی از مهمترین وظایف تک تک ما مسئولین است و حتما با رعایت این اصل ، به دنبال کسب رضایتمندی مردم باشید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، امروز درآیینی ، کلنگ احداث مجموعه فرهنگی ، آموزشی ، ورزشی خیرساز شهر دهسرخ ، باحضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری ، مدیرکل آموزش و پرورش ، فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی به زمین زده […]

۹ شهریور ۱۴۰۲

“خدمت بی واسطه” به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه؛ همزمان با هفته دولت و به منظور ارائه خدمت بدون واسطه به مردم شریف شهرستان مبارکه ، و حسب دستور فرماندارمحترم، میز خدمت با حضور برخی از مسئولین ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد . گفتنی است؛ در این برنامه بیش از ۱۰۰ درخواست همشهریان […]

۷ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، مهندس حسینی فرماندارشهرستان مبارکه به همراه رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران با خانواده های معزز شهدا ،وآزادگان سرافراز دیدار و قدرانی کردند .

۷ شهریور ۱۴۰۲

به مناسب هفته دولت ؛ دیدار چهره به چهره مردم شریف شهرستان مبارکه با فرماندار و برپایی میز خدمت در مراسم نمازجمعه مبارکه

۴ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =