جلسه شورای اداری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛ جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه محترم شهر مبارکه ، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اداری شهرستان در محل سپاه ناحیه مبارکه برگزار شد . امام جمعه شهر مبارکه در این جلسه ضمن گرامی داشت هفته بسیج […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛
جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه محترم شهر مبارکه ، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اداری شهرستان در محل سپاه ناحیه مبارکه برگزار شد .
امام جمعه شهر مبارکه در این جلسه ضمن گرامی داشت هفته بسیج گفت : امنیت امروز کشورمان را مدیون رشادت‌های بسیجیان و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس هستیم که با جانفشانی از کیان کشور دفاع کردند.
حاج اقا موسوی در ادامه با تاکید بر اینکه مسئولان شهرستان باید روحیه جهادی داشته باشند افزود : حل مشکلات امروز کشور و مردم نیازمند چنین روحیه ای است و حضور شما مسئولان در مسجد ، علاوه بر گفت و گوی مستقیم با مردم ، موجب تجمع کمتر مردم و کاهش مراجعات در ادارات میشود و کارها نیز سریعتر انجام میشود.
وی درادامه گفت : برای حل مشکل اشتغال جوانان باید از همه توان و ظرفیت شهرستان استفاده کرد و با اطلاع رسانی اقدامات انجام شده ، مردم را در جریان امور قرار دهید.
فرماندار مبارکه نیز در این جلسه ضمن تبریک هفته ی فاخر بسیج گفت : بسیجیان شهرستان با روحیه انقلابی و جهادی خود در همه امور شهرستان حضور موثر داشتند به خصوص در ایام همه گیری کرونا که با حضور خود به حفظ جان مردم کمک ویژه ای کردند.
مهندس اصغر هدایت در ادامه افزود : آوازه ی بسیج به عنوان یک نهاد مردمی وانقلابی در خارج کشور پیچیده و درحال حاضر به عنوان یک تفکر و اندیشه ی ناب به دنیا معرفی شده است .
وی همچنین خطاب به مسئولان ادارات و دستگاه های شهرستان تصریح کرد : در امور اجرایی شهرستان هیچگونه کم کاری صورت نگیرد و با حل مشکلات پروژه های در دست اقدام اجازه ندهند که متوقف شده یا روند آن کند شود که در این راستا اعضای محترم شورای اسلامی می توانند کمک شایانی کنند.
فرماندار همچنین درخصوص آخرین آمار واکسیناسیون در شهرستان گفت : تاکنون ۸۰/۶درصد از افراد واجد شرایط در شهرستان واکسینه شده اند ، اما جمعیت واکسینه شده شهرستان باید به ۹۰درصد برسد تا ایمنی عمومی قابل قبول ایجاد شود.
مهندس هدایت درخصوص وضعیت واکسیناسیون دانش آموزان در شهرستان اظهار داشت : حدود ۷۷درصد از دانش آموزان ۱۲تا۱۸ سال شهرستان واکسن خود را دریافت کرده اند ، در حالی که برای رسیدن به ایمنی آنها ، این آمار به ۸۵درصد برسد تاباخیال راحت بتوانیم مدارس را بازگشایی کنیم.
وی در ادامه گفت : درحال حاضر میزان مصرف گاز از میزان تولید پیشی گرفته است که این موضوع اهمیت صرفه جویی در این فصل از سال را یادآوری می کند و از همه ی دستگاه های خدماتی شهرستان تقاضا داریم که بدهی های خود را در بخش حامل های انرژی تسویه کنند تا شاهد اختلال در خدمت رسانی نشویم.
نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت : در سال های اخیر شاهد افزایش توطئه ها و هجمه های فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب علیه باورها و اعتقادات ملت ایران هستیم و دشمنان با توطئه و دسیسه های مختلف ، ذهن و فکر جوانان و نوجوانان کشورمان را هدف قرار داده و با شبیهخون فرهنگی به دنبال انحراف آنان هستند.
خانم دکتر صالحی در ادامه با انتقاد از عملکرد روابط عمومی ادارات شهرستان گفت : روابط عمومی های ارگانهای مختلف شهرستان ، باید فعالیت و تلاش خود را بیشتر کرده و مجموعه اقدامات انجام شده در آن دستگاه منتشر و به سمع و نظر مردم برسد.
وی همچنین با اشاره به اهمیت ورزش جوانان شهرستان تصریح کرد : توسعه ورزش شهرستان نیاز به همکاری و همدلی سایر دستگاه های اجرایی شهرستان است تا شاهد سلامتی و تقویت روحیه ی جوانان باشیم.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۴ خرداد ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم وزارت کشور ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره (۲) انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن  گرامیداشت میلاد مسعود ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا ( علیه السلام ) به آگاهی هم­میهنان عزیز می­رساند با توجه به بند هفتم اطلاعیه شماره (۱)  این ستاد و همچنین استعلامات و سئوالات مکرر در […]

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
۹ خرداد ۱۴۰۲

بازدید فرماندار از حوزه های امتحانی و تصحیح الکترونیک اوراق امتحانی دانش آموزان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ صبح امروز فرمانداربه همراه مدیریت آموزش و پرورش ، از روند برگزاری امتحانات نهایی و تصحیح الکترونیک اوراق امتحانی دانش آموزان شهرستان بازدید کردند . در این بازدید مهندس حسینی فرماندار ضمن تقدیر از […]

۷ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 2 =