برگزاری مراسم ۱۳ آبان

برگزاری مراسم ۱۳ آبان به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛ جشن روز دانش آموز و گرامیداشت روز مبارزه با استکبار جهانی با حضور فرماندار ،امام جمعه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان شهرستان مبارکه  درورزشگاه ۲۲بهمن  برگزار شد. مهندس اصغر هدایت در این مراسم ضمن تبریک روز دانش آموز و […]

برگزاری مراسم ۱۳ آبان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛

جشن روز دانش آموز و گرامیداشت روز مبارزه با استکبار جهانی با حضور فرماندار ،امام جمعه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان شهرستان مبارکه  درورزشگاه ۲۲بهمن  برگزار شد.

مهندس اصغر هدایت در این مراسم ضمن تبریک روز دانش آموز و گرامیداشت هفته ی بسیج دانش آموزی گفت : هم سن و سالان شما در دوران انقلاب و دفاع مقدس بار سنگین دفاع از وطن را بر دوش خود داشتند و امروز وظیفه ی شما آینده سازان ایران اسلامی این است که با علم آموزی و توجه به اخلاق و معنویت، خود را برای خدمت بهتر به کشور آماده کنید.

فرماندار درادامه افزود : اقتدار جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه ی علم و دانش است ، به طوری که نخبگان و دانشمندان جوان ما در تمامی رشته ها ، در عرصه های بین المللی همواره جزء ۱۰ رتبه برتر هستند که مایه مباهات و سرافرازی میهن اسلامی مان است.

وی همچنین خطاب به دانش آموزان تصریح کرد : ارزش علم را گرامی بدارید و عالم باشید ، از این دوران دانش آموزی خود نهایت استفاده را ببرید و همواره در تلاش ارتقاء علم و دانش خود باشید تا همیشه موثر و مفید واقع شوید.

مهندس هدایت با اشاره به قرار گرفتن شهرستان مبارکه در وضعیت قرمز کرونایی اظهار داشت : تا به امروز حدود ۷۶درصد از گروه هدف شهرستان واکسینه شده اند و در همینجا از تک تک شما دانش آموزان درخواست می کنیم که چنانچه تاکنون برای زدن واکسن اقدام نکرده اید ، هرچه سریعتر به مرکز واکسیناسیون مراجعه کرده و از این فرصت استفاده کنید تا هرچه سریعتر از این وضعیت خارج شویم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، امروز درآیینی ، کلنگ احداث مجموعه فرهنگی ، آموزشی ، ورزشی خیرساز شهر دهسرخ ، باحضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری ، مدیرکل آموزش و پرورش ، فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی به زمین زده […]

۹ شهریور ۱۴۰۲

“خدمت بی واسطه” به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه؛ همزمان با هفته دولت و به منظور ارائه خدمت بدون واسطه به مردم شریف شهرستان مبارکه ، و حسب دستور فرماندارمحترم، میز خدمت با حضور برخی از مسئولین ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد . گفتنی است؛ در این برنامه بیش از ۱۰۰ درخواست همشهریان […]

۷ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، مهندس حسینی فرماندارشهرستان مبارکه به همراه رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران با خانواده های معزز شهدا ،وآزادگان سرافراز دیدار و قدرانی کردند .

۷ شهریور ۱۴۰۲

به مناسب هفته دولت ؛ دیدار چهره به چهره مردم شریف شهرستان مبارکه با فرماندار و برپایی میز خدمت در مراسم نمازجمعه مبارکه

۴ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =