جلسه ی شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ، جلسه ی شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه با حضور فرماندار ، امام جمعه ی محترم و نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. فرماندار مبارکه در این جلسه با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید و تقارن آن با ایام هفته دفاع مقدس گفت : […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ،

جلسه ی شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه با حضور فرماندار ، امام جمعه ی محترم و نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

فرماندار مبارکه در این جلسه با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید و تقارن آن با ایام هفته دفاع مقدس گفت : باشیوع کرونا و ایجاد محدودیت های اجباری به خصوص در حوزه ی آموزش و پرورش ، شیوه ی آموزش در کشور از حضوری به مجازی تغییر پیدا کرد که این خود هم باعث ایجاد تجربه های جدید برای مسئولان این حوزه شد و هم پیامدهایی برای دانش آموزان و خانواده های آنها داشت.

مهندس اصغر هدایت در ادامه افزود : با سرعت گرفتن روند واکسیناسیون در کشور و واکسینه شدن دانش آموزان در روزهای آینده ، امیدواریم که بتوانیم مدارس را بازگشایی کرده و شاهد حضور آنها در مدارس باشیم.

وی همچنین تصریح کرد : با توجه به بی توجهی برخی افراد و امتناع آنها از زدن واکسن ، می توان استفاده از خدمات آموزشی را منوط به  داشتن کارت واکسن اعلام کنیم ، همچنین با استفاده از نرم افزار شاد ، از طریق دانش آموزان اولیاء آنها را برای زدن واکسن تحریک کنیم که خدایی نکرده بخاطر سهل انگاری برخی  افراد به دیگران آسیبی وارد نشود.

 فرماندار در ادامه ضمن تاکید بر برگزاری جشن آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس گفت : در صورت مجازی بودن آموزش ها در آغاز سال تحصیلی جدید ، روز اول مهر مدارس باید باز بوده و شکل و شمایل آموزشگاه ها کاملا متناسب با این روز باشد و دانش آموزان  با شور و نشاط و پرانرژی به استقبال سال جدید تحصیلی بروند و در همین راستا نیز باید برنامه ای ترتیب داده شود که هرکدام از مسئولان و ائمه جمعه شهرستان در یکی از مدارس حضور پیدا کرده و به صورت حضوری این روز را شادباش بگویند .

مهندس هدایت اظهار داشت : باید ترتیبی اتخاذ شود مدارس از نظر بهداشتی مشکلی نداشته و دراین خصوص شبکه بهداشت و درمان دقت لازم را بعمل اورند تا با حضور دانش اموزان اسیبی از این محل وارد نگردد .

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۴ خرداد ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم وزارت کشور ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره (۲) انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن  گرامیداشت میلاد مسعود ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا ( علیه السلام ) به آگاهی هم­میهنان عزیز می­رساند با توجه به بند هفتم اطلاعیه شماره (۱)  این ستاد و همچنین استعلامات و سئوالات مکرر در […]

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
۹ خرداد ۱۴۰۲

بازدید فرماندار از حوزه های امتحانی و تصحیح الکترونیک اوراق امتحانی دانش آموزان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ صبح امروز فرمانداربه همراه مدیریت آموزش و پرورش ، از روند برگزاری امتحانات نهایی و تصحیح الکترونیک اوراق امتحانی دانش آموزان شهرستان بازدید کردند . در این بازدید مهندس حسینی فرماندار ضمن تقدیر از […]

۷ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =