شورای فرهنگ عمومی شهرستان مبارکه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛ جلسه شورای فرهنگ عمومی به ریاست امام جمعه محترم شهرستان مبارکه ،فرماندار ودیگر اعضا شورا برگزار شد . امام جمعه شهرستان مبارکه در این جلسه گفت : حفظ حریم‌ و شخصیت اعضای خانواده از مسائلی است که اهمیت زیادی دارد و رعایت کردن حریم‌ و شخصیت یکدیگر در […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛

جلسه شورای فرهنگ عمومی به ریاست امام جمعه محترم شهرستان مبارکه ،فرماندار ودیگر اعضا شورا برگزار شد .

امام جمعه شهرستان مبارکه در این جلسه گفت : حفظ حریم‌ و شخصیت اعضای خانواده از مسائلی است که اهمیت زیادی دارد و رعایت کردن حریم‌ و شخصیت یکدیگر در رابطه‌ ها بسیار ضروری است.

حجت الاسلام موسوی در ادامه افزود : متاسفانه امروزه اینترنت و فضای مجازی جایگزین  روابط فامیلی و دوستانه شده است که این نکته باید بسیار موردتوجه قرار بگیرد و با کنترل این فضا آسیب های آن را کاهش داد.

 

فرماندار مبارکه نیز در این جلسه خطاب به مسئولان  بهزیستی گفت :در مقوله ازدواج  باید آموزش قبل از ازدواج بسیار مورد توجه قرار بگیرد و با برگزاری مدون این کلاس ها ، جوانان را آموزش داد.

مهندس اصغر هدایت در ادامه افزود : آسیب ها و دلایل افزایش طلاق توسط کارشناسان این حوزه باید مورد بررسی قرار بگیرد  و با تحقیق و مطالعه راهکارهای متناسب با آن ارائه و اجرایی شود.

وی در ادامه تصریح کرد : کیفیت آموزش ها و تاثیر آنها برای جوانان باید ملموس باشد و نتایج آن در آمار و ارقام رسمی مشهود باشد.

 

گفتنی است در ابتدای این جلسه خانم بهرامی روشندل عزیز شهرستان با دعوت امام جمعه محترم مبارکه صحبتهایی پیرامون استفاده از استعدادها و ظرفیت های روشندلان در حوزه های مختلف کاری شهرستان  توضیحاتی ارائه داد که مورد استقبال فرماندار قرار گرفت .

فرماندار نیز در تایید این صحبت ها گفت : متاسفانه تا به امروز از این ظرفیت ها غافل بوده و مورد استفاده قرار نگرفته است و حضور خانم بهرامی یک فرصت طلایی ایجاد کرده است و تمام تلاش خود را به کار میگیریم که مطالبات این قشر حتما   مورد توجه قرار بگیرد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۴ خرداد ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم وزارت کشور ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره (۲) انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن  گرامیداشت میلاد مسعود ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا ( علیه السلام ) به آگاهی هم­میهنان عزیز می­رساند با توجه به بند هفتم اطلاعیه شماره (۱)  این ستاد و همچنین استعلامات و سئوالات مکرر در […]

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
۹ خرداد ۱۴۰۲

بازدید فرماندار از حوزه های امتحانی و تصحیح الکترونیک اوراق امتحانی دانش آموزان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ صبح امروز فرمانداربه همراه مدیریت آموزش و پرورش ، از روند برگزاری امتحانات نهایی و تصحیح الکترونیک اوراق امتحانی دانش آموزان شهرستان بازدید کردند . در این بازدید مهندس حسینی فرماندار ضمن تقدیر از […]

۷ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =