شورای فرهنگ عمومی شهرستان مبارکه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛ جلسه شورای فرهنگ عمومی به ریاست امام جمعه محترم شهرستان مبارکه ،فرماندار ودیگر اعضا شورا برگزار شد . امام جمعه شهرستان مبارکه در این جلسه گفت : حفظ حریم‌ و شخصیت اعضای خانواده از مسائلی است که اهمیت زیادی دارد و رعایت کردن حریم‌ و شخصیت یکدیگر در […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛

جلسه شورای فرهنگ عمومی به ریاست امام جمعه محترم شهرستان مبارکه ،فرماندار ودیگر اعضا شورا برگزار شد .

امام جمعه شهرستان مبارکه در این جلسه گفت : حفظ حریم‌ و شخصیت اعضای خانواده از مسائلی است که اهمیت زیادی دارد و رعایت کردن حریم‌ و شخصیت یکدیگر در رابطه‌ ها بسیار ضروری است.

حجت الاسلام موسوی در ادامه افزود : متاسفانه امروزه اینترنت و فضای مجازی جایگزین  روابط فامیلی و دوستانه شده است که این نکته باید بسیار موردتوجه قرار بگیرد و با کنترل این فضا آسیب های آن را کاهش داد.

 

فرماندار مبارکه نیز در این جلسه خطاب به مسئولان  بهزیستی گفت :در مقوله ازدواج  باید آموزش قبل از ازدواج بسیار مورد توجه قرار بگیرد و با برگزاری مدون این کلاس ها ، جوانان را آموزش داد.

مهندس اصغر هدایت در ادامه افزود : آسیب ها و دلایل افزایش طلاق توسط کارشناسان این حوزه باید مورد بررسی قرار بگیرد  و با تحقیق و مطالعه راهکارهای متناسب با آن ارائه و اجرایی شود.

وی در ادامه تصریح کرد : کیفیت آموزش ها و تاثیر آنها برای جوانان باید ملموس باشد و نتایج آن در آمار و ارقام رسمی مشهود باشد.

 

گفتنی است در ابتدای این جلسه خانم بهرامی روشندل عزیز شهرستان با دعوت امام جمعه محترم مبارکه صحبتهایی پیرامون استفاده از استعدادها و ظرفیت های روشندلان در حوزه های مختلف کاری شهرستان  توضیحاتی ارائه داد که مورد استقبال فرماندار قرار گرفت .

فرماندار نیز در تایید این صحبت ها گفت : متاسفانه تا به امروز از این ظرفیت ها غافل بوده و مورد استفاده قرار نگرفته است و حضور خانم بهرامی یک فرصت طلایی ایجاد کرده است و تمام تلاش خود را به کار میگیریم که مطالبات این قشر حتما   مورد توجه قرار بگیرد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، امروز درآیینی ، کلنگ احداث مجموعه فرهنگی ، آموزشی ، ورزشی خیرساز شهر دهسرخ ، باحضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری ، مدیرکل آموزش و پرورش ، فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی به زمین زده […]

۹ شهریور ۱۴۰۲

“خدمت بی واسطه” به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه؛ همزمان با هفته دولت و به منظور ارائه خدمت بدون واسطه به مردم شریف شهرستان مبارکه ، و حسب دستور فرماندارمحترم، میز خدمت با حضور برخی از مسئولین ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد . گفتنی است؛ در این برنامه بیش از ۱۰۰ درخواست همشهریان […]

۷ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، مهندس حسینی فرماندارشهرستان مبارکه به همراه رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران با خانواده های معزز شهدا ،وآزادگان سرافراز دیدار و قدرانی کردند .

۷ شهریور ۱۴۰۲

به مناسب هفته دولت ؛ دیدار چهره به چهره مردم شریف شهرستان مبارکه با فرماندار و برپایی میز خدمت در مراسم نمازجمعه مبارکه

۴ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =