هیئت رئیسه شورای شهرستان مبارکه انتخاب شد .

هیئت رئیسه شورای شهرستان مبارکه انتخاب شد . به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه؛ اولین جلسه شورای شهرستان به ریاست مهندس اصغر هدایت فرماندار شهرستان مبارکه به منظور انتخاب هیات رئیسه شورای شهرستان  در محل فرمانداری برگزار شد . فرماندار مبارکه در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم در انتخابات شوراهای اسلامی […]

هیئت رئیسه شورای شهرستان مبارکه انتخاب شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه؛

اولین جلسه شورای شهرستان به ریاست مهندس اصغر هدایت فرماندار شهرستان مبارکه به منظور انتخاب هیات رئیسه شورای شهرستان  در محل فرمانداری برگزار شد .

فرماندار مبارکه در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری  گفت : به یاری خداوند و مشارکت بالای مردم شهید پرور شهرستان مبارکه ، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با شکوه هرچه تمامتر برگزار شد و مردم با اعتماد به شما ، این وظیفه و مسئولیت خطیر را به شما واگذار کردند که انتظاراست  شما نیز ، با تلاش و کوشش خود در جهت رفع مشکلات مردم و تحقق وعده های داده شده ایفای نقش نمایید .

مهندس اصغر هدایت در ادامه ضمن تاکید بر اتحاد وهمدلی میان تمامی اعضای شوراها افزود :  شورای شهرستان بایستی  با تفکر ، اتحاد و همدلی ، تمام مطالبات شهرستان را پیگیری کرده و با شناسایی مشکلات موجود ، تمام تلاش خود را در جهت رفع آنها به کار بگیرید.

وی همچنین با بیان اینکه شوراها پل ارتباطی و واسطه میان دولت و مردم هستند تصریح کرد : شورای شهرستان به دلیل اثرگذاری مستقیم و غیر مستقیم درشهرها ،  نقشی تعیین کننده در تداوم پایداری، بالندگی و توسعه یافتگی زندگی مردم دارند.

فرماندار در ادامه خطاب به اعضای شورای شهرستان گفت :  معرفی شما  به عنوان اعضای شورای شهرستان  یک فرصت و نعمتی است که خداوند شامل حالتان کرده و باید نهایت وقت و توان خود را برای خدمت رسانی به مردم به کار بگیرید و  از هیچ کوششی  دریغ نکنیدو در این راه  بنده وتمام پرنسل فرمانداری ،  اماده خدمت رسانی و کمک به شما عزیزان هستیم .

گفتنی است که در پایان این جلسه و با رای گیری :

آقای سید امین موسوی بعنوان رئیس  ، خانم سمانه شجاعی نائب رئیس ، محمد علی سلمانی زاده منشی و خانم یگانه توکلیان  به عنوان سخنگوی  شورای شهرستان انتخاب شدند.

همچنین اقای محسن جعفری به عنوان نماینده شورای شهرستان در استان انتخاب و معرفی شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، امروز درآیینی ، کلنگ احداث مجموعه فرهنگی ، آموزشی ، ورزشی خیرساز شهر دهسرخ ، باحضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری ، مدیرکل آموزش و پرورش ، فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی به زمین زده […]

۹ شهریور ۱۴۰۲

“خدمت بی واسطه” به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه؛ همزمان با هفته دولت و به منظور ارائه خدمت بدون واسطه به مردم شریف شهرستان مبارکه ، و حسب دستور فرماندارمحترم، میز خدمت با حضور برخی از مسئولین ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد . گفتنی است؛ در این برنامه بیش از ۱۰۰ درخواست همشهریان […]

۷ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، مهندس حسینی فرماندارشهرستان مبارکه به همراه رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران با خانواده های معزز شهدا ،وآزادگان سرافراز دیدار و قدرانی کردند .

۷ شهریور ۱۴۰۲

به مناسب هفته دولت ؛ دیدار چهره به چهره مردم شریف شهرستان مبارکه با فرماندار و برپایی میز خدمت در مراسم نمازجمعه مبارکه

۴ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 10 =