نشست هم اندیشی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کرکوند با فرماندار شهرستان

نشست هم اندیشی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کرکوند با فرماندار شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛ شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کرکوند با فرماندار دیدار و گفتگو کردند. فرماندار درا ین دیدار با اشاره به ابقاء اقای کفعمی در سمت شهردار شهر کرکوند گفت : این حسن اعتماد شورا قابل […]

نشست هم اندیشی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کرکوند با فرماندار شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کرکوند با فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار درا ین دیدار با اشاره به ابقاء اقای کفعمی در سمت شهردار شهر کرکوند گفت : این حسن اعتماد شورا قابل تقدیر است و بایستی همه اعضاء ،با تعامل و همکاری ، برای آبادنی و توسعه ی بیشتر شهر ، تلاش نمایند .

مهندس اصغر هدایت در ادامه افزود: حل اختلاف نظرها و اتحاد اعضای شورا موجب میشود تا کیفیت خدمت رسانی به مردم بیشتر شده و مردم  بیش از پیش از خدمات شورا و شهرداری بهره مند گردند .

  وی همچنین ضمن تا کید بر تعامل میان مردم و اعضای شورا تصریح کرد : شورا باید با برگزاری جلسات مستمر و حضور در میان مردم علاوه بر انجام فعالیت ها به صورت میدانی ، ارتباط خود را با آنها قوی تر کرده ، تا مردم نیز نسبت به انتخاب خود دلگرم تر شده و خدایی نکرده ابراز پشیمانی نکنند.

فرماندار درادامه ضمن ابراز خرسندی از حضور بانوان در شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان گفت : این حضور ، یک فرصت مناسب برای این قشر از جامعه است  که در راستای حل تمام مشکلات و نیازهای خود را گام های مثبتی بردارند .

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، امروز درآیینی ، کلنگ احداث مجموعه فرهنگی ، آموزشی ، ورزشی خیرساز شهر دهسرخ ، باحضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری ، مدیرکل آموزش و پرورش ، فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی به زمین زده […]

۹ شهریور ۱۴۰۲

“خدمت بی واسطه” به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه؛ همزمان با هفته دولت و به منظور ارائه خدمت بدون واسطه به مردم شریف شهرستان مبارکه ، و حسب دستور فرماندارمحترم، میز خدمت با حضور برخی از مسئولین ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد . گفتنی است؛ در این برنامه بیش از ۱۰۰ درخواست همشهریان […]

۷ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، مهندس حسینی فرماندارشهرستان مبارکه به همراه رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران با خانواده های معزز شهدا ،وآزادگان سرافراز دیدار و قدرانی کردند .

۷ شهریور ۱۴۰۲

به مناسب هفته دولت ؛ دیدار چهره به چهره مردم شریف شهرستان مبارکه با فرماندار و برپایی میز خدمت در مراسم نمازجمعه مبارکه

۴ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =