فرهنگ سازی ، ارام سازی و هوشمند سازی در دستور کار پلیس راهور

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛ جلسه شورای ترافیک شهرستان با حضور رئیس پلیس راهور استان اصفهان واعضای شورای ترافیک شهرستان برگزار شد. رئیس پلیس راهور استان اصفهان در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت های انجام شده در شهرستان مبارکه  در راستای فرهنگ سازی برای رانندگان گفت : سه حوزه ی فرهنگ سازی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه ؛ جلسه شورای ترافیک شهرستان با حضور رئیس پلیس راهور استان اصفهان واعضای شورای ترافیک شهرستان برگزار شد.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت های انجام شده در شهرستان مبارکه  در راستای فرهنگ سازی برای رانندگان گفت : سه حوزه ی فرهنگ سازی ، آرام سازی و هوشمند سازی در دستور کار پلیس راهور قرار دارد که اجرای آن نیازمند همکاری  تمامی نهاد ها  از جمله آموزش و پرورش ، شهرداری ها و سایر ارگانها است.

سرهنگ محمدرضا محمدی در ادامه افزود : به دلیل احداث بلوارهای عریض در بخش هایی از شهر که محل عبور عابران پیاده و موتور سیکلت سواران هستند شاهد تصادفات سنگین شهری و محلی هستیم که برای کاهش آمار این تصادفات ، بایستی با کمتر کردن عرض خیابان های شهری و ایجاد دسترسی های محلی  ، جریان ترافیک را آرامتر کرد تا آمار تصادفات سنگین به حداقل برسد.

وی همچنین تصریح کرد : در شهرستان مبارکه طبق آمار عملیات راهور استان ، تصادفات منجر به فوت ۱۰۰درصد افزایش یافته است که امیدواریم با اجرای طرح هوشمندسازی شهرها دربستر فیبر نوری ،شاهد تغییر رفتار رانندگان و منضبط و قانونمند شدن آنها باشیم تا کاهش آمار تصادفات را بهمراه داشته باشد .

فرماندار شهرستان مبارکه نیز در این جلسه با بیان اینکه اصل و مبنای شورای هماهنگی ترافیک ،فرهنگ سازی و آموزش است، گفت : باید به این دو مقوله توجه ویژه ای شود و برگزاری مستمر جلسات شورای ترافیک شهرستان نقش بسزایی در برطرف کردن مشکلات ترافیکی و رونق بهبود عبور و مرور شهری دارد.

مهندس اصغر هدایت در ادامه با اشاره به صنعتی بودن شهرستان گفت : با توجه به وضعیت شهرستان ، آمار تردد روزانه خودروهای سبک و سنگین در محورهای مواصلاتی بالاست.

وی همچنین افزود : برای کاهش آمار تصادفات ، شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز در دستور کار شورای ترافیک شهرستان قرار دارد که امیدواریم با رفع تمامی این نقاط ، دیگر شاهد تصادفات سنگین نباشیم.

وی در ادامه ضمن ابراز تاسف از تصادف سنگین رخ داده در هفته های اخیر که منجر به فوت ۳نفر از همشهریان مان شد اظهار داشت : متاسفانه محور مجلسی –بروجن یکی از مهمترین نقاط حادثه خیز شهرستان است ، که امیدواریم هرچه سریعتر با تکمیل و به بهره برداری رسیدن باند دوم این محور ، تصادفات رخ داده کاهش چشمگیری پیدا کند.

فرماندار در پایان تاکید کرد :  اجرای مصوبات شورای ترافیک شهرستان  برای همه دستگاهها لازم الاجراست .

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، امروز درآیینی ، کلنگ احداث مجموعه فرهنگی ، آموزشی ، ورزشی خیرساز شهر دهسرخ ، باحضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری ، مدیرکل آموزش و پرورش ، فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی به زمین زده […]

۹ شهریور ۱۴۰۲

“خدمت بی واسطه” به گزارش روابط عمومی فرمانداری مبارکه؛ همزمان با هفته دولت و به منظور ارائه خدمت بدون واسطه به مردم شریف شهرستان مبارکه ، و حسب دستور فرماندارمحترم، میز خدمت با حضور برخی از مسئولین ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد . گفتنی است؛ در این برنامه بیش از ۱۰۰ درخواست همشهریان […]

۷ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه ؛ به مناسبت هفته دولت ، مهندس حسینی فرماندارشهرستان مبارکه به همراه رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران با خانواده های معزز شهدا ،وآزادگان سرافراز دیدار و قدرانی کردند .

۷ شهریور ۱۴۰۲

به مناسب هفته دولت ؛ دیدار چهره به چهره مردم شریف شهرستان مبارکه با فرماندار و برپایی میز خدمت در مراسم نمازجمعه مبارکه

۴ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 16 =